Wielkanocny konkurs!

 • konkurs wielkanoc 2019

  konkurs wielkanoc 2019

Dzień dobry! Wiemy, że konkursów Wielkanocnych jest teraz wszędzie pełno, ale może nam wybaczycie :D Pytanie łatwe, zwycięzcę wylosujemy z komentarzy, a nagrodą jest nasza nowość – City SUN!

 

Pytanie konkursowe: Jaka jest Twoja ulubiona potrawa Wielkanocna?

 

Regulamin konkursu:

 1. Konkurs rozpoczyna się 18.04.2019 i będzie trwał do 22.04.2019r, do godz. 12:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 22.04.2019r ok. godz. 14.00 na portalu społecznościowym Facebook.
 2. Uczestnikiem konkursu mogą być tylko pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne oraz dobrowolne.
 4. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
 5. Nagrodą w konkursie jest krem z filtrem City Sun.
 6. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć w komentarzu pod postem na pytanie: „Jaka jest Twoja ulubiona potrawa Wielkanocna?”
 7. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
 8. Komisja Konkursowa dokona wyłonienia zwycięzcy wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i zastosowały się do regulaminu konkursu.
 9. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.
 10. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres biuro@dottore.plz podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.
 11. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie posta konkursowego na portalu facebook.pl
 12. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 2 dni roboczych od zakończenia konkursu.
 13. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanego materiału w celach marketingowych dottore cosmeceutici sp. z o.o. sp.k
 14. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Serwis Facebook.com nie jest organizatorem konkursu, ani nie jest fundatorem nagród.
 15. Serwis Facebook.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu

 

 • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!