WAKACYJNY KONKURS

  • konkurs facebook
Masło sacha butter to Wasz ulubiony produkt, do nawilżania i odżywiania skóry suchej i podrażnionej słońcem oraz suchym powietrzem. Już niedługo lato, wakacje, a wraz z nimi - nowy, letni zapach sacha butter! Zgadnij, jaki ???
 
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki nowy zapach masła sacha butter będzie miał swoją premierę już niedługo?
 

Do wygrania 5 nowych,wakacyjnych sacha butter 50ml o wartości 59 zł każde.

Rozwiązanie konkursu 26.06.2017r. 

POWODZENIA! 

 

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 21 czerwca 2017 i będzie trwał do północy 25 czerwca  2017 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 czerwca 2017 r. ok. godz. 12.00 na portalu społecznościowym Facebook.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna poza pracownikami dottore cosmeceutici.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Nagrodą w konkursie jest 5 sztuk masła do masażu sacha butter 50ml. 

5. Wśród nadesłanych komentarzy jury redakcyjne nagrodzi 5 pierwszych poprawnych odpowiedzi. W przypadku, kiedy poprawnych odpowiedzi będzie poniżej 5, różnica zostanie wylosowana pomiędzy wszystkimi uczestnikami konkursu. 

6. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

7. Komisja Konkursowa dokona losowania zwycięzców wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i zastosowały się do regulaminu konkursu.

8. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

9. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres biuro@dottore.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

10. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie posta konkursowego na portalu www.facebook.pl 
UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać wiadomość prywatną do organizatora w ciągu 7 dni kalendarzowych.

11. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia konkursu.

12. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanego materiału w celach marketingowych dottore cosmeceutici sp. z o.o. sp.k.

  • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!