Targi BEAUTY FORUM WIOSNA 2016

W dniach 5-6 marca 2016 r., po raz kolejny odbędą się Targi BEAUTY FORUM. Tegoroczna edycja tej największej wiosennej imprezy szkoleniowo-targowej branży kosmetycznej w Polsce, odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie. Na takim wydarzeniu nie może również zabraknąć marki dottore. Nasza firma będzie prezentować się na stoisku 5.05 w hali A, na które to stoisko już dziś serdecznie zapraszamy!

 

 

Organizowane od 18 lat targi BEAUTY FORUM to bogaty program szkoleniowo-warsztatowy, ekscytujące mistrzostwa i konkursy, a także klarowny podział na strefy wystawiennicze. W czasie tegorocznej edycji ponad 250 wiodących na polskim rynku firm będzie przedstawiać najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

Organizatorzy targów zadbali o komfort gości na każdej płaszczyźnie - przygotowali dla nich również wygodny dojazd na miejsce imprezy. W targowy weekend specjalny autobus będzie kursował co pół godziny z ul. Emilii Plater (spod obecnego Muzeum Sztuki Nowoczesnej) począwszy od godziny 9.30. Ostatnie odjazdy spod Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w kierunku Centrum będą realizowane o 18:30 (w sobotę) oraz 17:30 (w niedzielę). Rozkład jazdy autobusu dostępny jest tutaj (kliknij w link).

 

Więcej o samych targach można przeczytać tutaj (kliknij w link), zaś poniżej prezentujemy, jak w łatwy i szybki sposób dotrzeć do stoiska naszej firmy:

  • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!