Szybki termin realizacji zamówienia

Przesyłki z produktami wysyłane z reguły do 2 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia skrócił się do minimum. Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej i wymagają podpisu przy odbiorze. Jeśli zawnioskują Państwo o przesyłkę specjalną np. do godz. 9. lub 12. - zostaną doliczone dodatkowe opłaty zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej. Przesyłki posiadają numer śledzenia umożliwiający podgląd ich stanu online.

Darmowa dostawa

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniem klientów dlatego dostawa w sklepie dottore cosmeceutici na terenie Polski jest darmowa przy zakupach powyżej 150 zł.

Forma dostawy

Przy realizacji zamówień współpracujemy z firmą kurierską DHL i UPS. Firma kurierska umożliwia dostarczenie przesyłki bezpośrednio do Twojego domu lub do wybranego punktu Parcel Shop z dynamicznej mapy punktów.

Lista punktów Parcel Shop dostępna tutaj.

Bezpieczeństwo przesyłki

Wszystkie zamówienia pakowane są w wysokiej jakości tekturowe pudełka zapewniające ochronę produktu przed zniszczeniem. Dodatkowo wolna przestrzeń jest wypełniona biodegradowalnymi wypełniaczami. Wystarczy polać je wodą i się rozpuszczają. Są bezpieczne dla środowiska.

Dokładny regulamin sklepu znajduje się po tym linkiem: regulamin sklepu internetowego.