Webinar – FOTOPROTEKCJA

DOTTORE fotoprotekcja

Zbliża się sezon letni, kiedy jesteśmy narażeni na bardzo silne działanie słońca na naszą skórę. Czasem przy okazji urlopu zapominamy o tym, jak ważna jest ochrona.

My regularnie przypominamy jak ważna jest fotoprotekcja. Dzisiaj wyjaśnimy dokładnie co to jest fotoprotekcja, czym jest promieniowanie i jaki ma wpływ na naszą skórę. Opowie Wam o tym nasza specjalistka – znana Wam już z webinaru o antipollution, Małgosia.

W sposób jasny i przystępny opowie o tym jak działa promieniowanie, jakie są różnice między UV-A i UV-B. Warto zwrócić uwagę na slajdy – dużo może rozjaśnić obrazowe przedstawienie tematu.

Nie zabraknie kilku słów na temat Blue Light – często o nim wspominamy, ale czy naprawdę umiecie wyjaśnić czym jest i dlaczego jest bardziej szkodliwe niż UV?

Poruszymy temat filtrów – jakie składniki aktywne warto mieć w kremie z filtrem oraz czym się różnią filtry chemiczne od mineralnych.

#dottoreradzi

Znacie City SUN? To nasz krem z filtrem, który skutecznie chroni przez UV-A, UV-B oraz Blue Light. Został zaprojektowany, żeby spełniać oczekiwania ludzi żyjących w mieście. Należy do linii City, więc musi nadążać za tempem, jakim żyjemy! Jest lekki, bardzo szybko się wchłania, nie zostawia białych śladów na skórze, a chroni bardzo skutecznie!

Produkty powiązane

Powiązane posty

Udostępnij

Dodaj komentarz