<< 1 ... 2 3 4 5 6 >>
 • Jak przygotować skórę przed opalaniem?
  Opublikowany : 2021-07-26

  Czy peeling przed urlopem to dobry pomysł? Jak zadbać o ciało, a jak o twarz przed opalaniem? O jakich okolicach najczęściej zapominamy podczas pielęgnacji? Spisaliśmy dla Was mały poradnik!

 • Czy kosmetyki z kwasami można stosować latem?
  Opublikowany : 2021-07-19

  Zabiegi z kwasami znane są z imponujących efektów – odświeżają skórę, odmładzają. Czy kwasy są doskonałym składnikiem kosmetycznym? Niestety mają istotną wadę – nie można ich stosować cały rok.

 • 5 kroków idealnego oczyszczania
  Opublikowany : 2021-07-12

  Oczyszczanie to podstawa, więc pewnie wiesz już wszystko. Czy na pewno? Przekonaj się, czy znasz i stosujesz się do wszystkich pięciu wymienionych przez nas kroków idealnego oczyszczania!

 • Poparzenie skóry
  Opublikowany : 2021-07-05

  Lato już blisko – urlopy, plaża, dużo czasu spędzanego na świeżym powietrzu i… na słońcu. Tym razem nie będziemy mówić o fotoprotekcji, lecz o skutkach jej zaniedbania! Rodzaje i leczenie oparzeń.

 • Jaki krem nawilżający do twarzy? 4 Super propozycje
  Opublikowany : 2021-06-30

  Każdy typ skóry, włącznie ze skórą tłustą bądź mieszaną, wymaga odpowiedniego nawilżenia. Warto mieć to na uwadze i w codziennej pielęgnacji uwzględnić krem nawilżający. Jaki krem nawilżający do [...]

 • Co to kwas glikolowy? Poradnik
  Opublikowany : 2021-06-30

  Czym jest kwas glikolowy? Jakimi zaletami się wyróżnia? Dlaczego warto stosować kosmetyki z wymienioną substancją? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury! Kwas glikolowy ‒ co t [...]

 • Jak pielęgnować skórę latem – 5 porad kosmetologa
  Opublikowany : 2021-06-28

  Latem nasza skóra jest narażona na wiele czynników, które ją podrażniają. Słońce, wiatr, klimatyzacja, gorące powietrze oraz morska woda i piasek na plaży to czynniki, które negatywnie wpływają n [...]

 • Konkurs Summer Set!
  Opublikowany : 2021-06-23

  Dawno nie było żadnego konkursu, prawda? Coś dla Was przygotowaliśmy! Do wygrania są nagrody, a zadanie wydaje nam się całkiem ciekawe. Podejmiecie się wyzwania? Sprawdźcie koniecznie!

<< 1 ... 2 3 4 5 6 >>