• Antipollution – WEBINAR
  Opublikowany : 2021-01-19

  Czy jest coś, czego jeszcze nie wiesz o zanieczyszczeniach w powietrzu? A może znajdzie się coś, czego nie wiesz o linii City? Zobacz o czym powiemy w webinarze pt. „antipollution”! Będziesz z nami?

 • Skóra sucha – jak o nią dbać?
  Opublikowany : 2021-01-18

  Czy jest coś, czego można nie wiedzieć o suchej skórze? Czy coś na ten temat może w ogóle zaskoczyć? Czym się różni skóra odwodniona od przesuszonej? Zobacz koniecznie, czy wiesz już wszystko!

 • Poznaj właścicieli dottore cosmeceutici
  Opublikowany : 2021-01-13

  Znacie nasze kosmetyki i ich zastosowanie – to z pewnością. Co wiecie o ludziach, którzy stoją za całą marką? Zachęcamy Was do poznania bliżej Anny Geisler-Jankowiak i dr. Waldemara Jankowiaka.

 • Skóra - co o niej wiesz? Jak o nią dbać?
  Opublikowany : 2021-01-11

  Czy jest coś, czego nie wiesz o swojej skórze? Wydaje Ci się, że nie? Przecież dbasz o nią i czytasz o kosmetykach. Może jednak sprawdzisz, czy uda nam się Cię zaskoczyć? Wejdź i się przekonaj!

 • 3 pomysly na prezent od dottore
  Opublikowany : 2020-12-16

  Prezent dla niej? Prezent dla niego? Prezent dla mamy? Co kupić na święta komuś bliskiemu? Spieszymy z propozycjami! Zobaczcie co polecamy my, nasi czytelnicy i podzielcie się swoimi pomysłami!

 • TOP5 kremów dottore cosmeceutici
  Opublikowany : 2020-10-12

  Co i dlaczego najczęściej wybierają nasi klienci? Najlepsza propozycja pielęgnacji anti-aging, odpowiedź na problem z uporczywym rumieniem, ulubieniec skóry problematycznej. Poznajcie nasze TOP5!