Pielęgnacja skóry jesienią – WEBINAR

DOTTORE webinar pielęgnacja skóry jesienią

Zagadnienie co roku powraca i coraz więcej osób świadomie podchodzi do pielęgnacji. Żegnamy czasy, kiedy ładne opakowanie i zapach były najważniejsze, a witamy erę czytania etykiet i szukania fachowych porad!

Nasze ekspertki opowiedzą Wam dlaczego tak wielką wagę przykłada się do pielęgnacji właśnie jesienią. Przybliżą Wam temat kwasów – jakie kwasy w kosmetyce są najbardziej cenione, jakie mają zalety, na jakie potrzebny odpowiadają. Dziewczyny polecą Wam zarówno pielęgnację domową, jak i gabinetową – jakimi produktami w domu wspierać efekt po zabiegu.

Mówiąc o pielęgnacji jesienią nie sposób pominąć temat retinolu i ecoRetinolu. Jak ważna jest witamina A dla naszej skóry i jaką rolę odgrywa. Opowiemy o retinolu takim, jaki jest – ma szereg zalet, ale istnieją też przeciwwskazania! Nic przed Wami nie ukryjemy. Webinar pojawi się już 4.12.2020 o 12:00 na naszych social mediach i YouTube! Przypomnimy Wam o tym jeszcze na naszych social mediach.Jeśli nie znacie dobrze naszych linii novoretino, zbliża się świetna okazja, żeby to zmienić!

Nie może Cię zabraknąć! Gwarantujemy dużo praktycznej wiedzy kosmetycznej. Jeśli nie masz opracowanej pielęgnacji jesiennej lub obecna nie przynosi oczekiwanych skutków – bądź z nami!

Udostępnij

Dodaj komentarz