Media o nas – sezon jesienno-zimowy

Kosmetyki z peptydami od dottore cieszą się ogromną popularnością od samego początku – od momentu, gdy pojawiły się na rynku jesienią 2021. Zainteresowanie linią peptide nie słabnie. Co więcej, nowy zabieg liftingujący peptide xpress okazał się prawdziwym hitem. A czy wiesz, jakie jeszcze produkty są w tym sezonie najbardziej doceniane? Zobacz, które kosmetyki do pielęgnacji twarzy polecają najlepsze polskie czasopisma.

Media o nas w sezonie jesienno-zimowym

Sierpień

U schyłku lata o linii peptide można było poczytać w wydaniach internetowych „Zwierciadła”, „Twojego Stylu” i „Elle”.

Czytaj „Zwierciadło”

Czytaj „Twój Styl”

Czytaj „Elle”

Sezon jesienny

We wrześniu zrobiło się głośno o kilku produktach do pielęgnacji domowej: o kremie S.O.S. w „Estetycznym Magazynie”, o puratore, peptide i City night w „Party” oraz o sacha butter green beauty w „Twoim Stylu”.

Październik minął pod znakiem peptide xpress. Sukces premiery zabiegu liftingującego odnotowały m.in. wydania online „Twojego Stylu”, „Zwierciadła” i „Estetycznego Magazynu”. Wieści o peptydach znalazły się także w listopadzie na łamach „Pani” oraz „Elle” online.

Czytaj „Twój Styl”

Czytaj „Zwierciadło”

Czytaj „Estetyczny Magazyn”

Czytaj „Elle”

U progu zimy

W grudniowych wydaniach magazynów ukazały się artykuły o kremach z kwasami: o novo forte w „Twoim Stylu” i o retino forte w „Pani”. Mówi się także o peptide night – tekst ukazał się w wydaniu specjalnym „Twojego Stylu” pt. „Kobieta w Biznesie”.

Udostępnij

Dodaj komentarz