Live dottore i TOP ESTETIC

DOTTORE live z top estetic

Widzieliście już Julię i Gosię w wywiadzie na żywo z TOP ESTETIC?

8.04.2021 wieczorem odbył się live, na który zostały zaproszone nasze specjalistki. Tematem spotkania była cera naczynkowa, trądzik różowaty i pielęgnacja.

Głównym celem spotkania było omówienie pielęgnacji cery naczynkowej. Jest ona wrażliwa, wymagająca, kosmetyki dla niej trzeba wybierać bardzo starannie. Większość silnych składników aktywnych niestety wywołuje podrażnienia i zaczerwienienie, na które skóra ze skłonnościami do trądziku różowatego jest narażona nawet pod wpływem delikatniejszych czynników z zewnątrz.

Dziewczyny omówiły wszystko, co trzeba wiedzieć!

Poleciły kosmetyki – oczywiście, że tak, ale doradziły również jak je najlepiej stosować. Począwszy od oczyszczania – płyn micelarny dla cery wrażliwej, żel do mycia twarzy z linii sensitore. Jest to linia stworzona z myślą o nawet najbardziej wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. Jednak to nic nie zmieni, jeśli będziemy mocno trzeć ręcznikiem lub wacikiem – i tak pojawią się podrażnienia.

Większość z Was, którzy znacie dobrze naszą markę wie, że przy temacie cery naczynkowej nie mogło zabraknąć wzmianki o linii Rossatore.

Rossatore cream blur effect

Krem na dzień do użytku codziennego. Skutecznie zmniejsza zarówno obszar jak i częstotliwość rumienia. Wzmacnia i rozświetla cerę, nadając jej zdrowy wygląd.

Rossatore resurfacing cream

Krem na noc dla cery naczynkowej łączący w sobie działanie anti-aging, seboregulujące i redukujące rumień. Doskonałe rozwiązanie dla osób z cerą bardzo podatną na podrażnienia.

Rossatore peel home

Odświeżający peeling enzymatyczny, który złuszcza martwe komórki naskórka, odświeżając wygląd naszej cery i przygotowując ją do przyjęcia składników aktywnych zawartych w kremach.

Ponadto – jak przystało na live – dziewczyny odpowiedziały na pytania widzów. Zobaczcie koniecznie, jakie pytania padły w komentarzach i posłuchajcie odpowiedzi Julii i Gosi!

Jaki krem poradzi sobie z krostkami podskórnymi przy cerze naczyniowej?

Czy można używać Witaminy C?

Czy peeling enzymatyczny rossatore peel home można zostawić pod maseczką z serii? Jak zmywać?

Dlaczego peelingi enzymatyczne są lepsze niż ziarniste?

Udostępnij

Dodaj komentarz