• Antipollution – WEBINAR
  Opublikowany : 2021-01-19

  Czy jest coś, czego jeszcze nie wiesz o zanieczyszczeniach w powietrzu? A może znajdzie się coś, czego nie wiesz o linii City? Zobacz o czym powiemy w webinarze pt. „antipollution”! Będziesz z nami?

 • Poznaj właścicieli dottore cosmeceutici
  Opublikowany : 2021-01-13

  Znacie nasze kosmetyki i ich zastosowanie – to z pewnością. Co wiecie o ludziach, którzy stoją za całą marką? Zachęcamy Was do poznania bliżej Anny Geisler-Jankowiak i dr. Waldemara Jankowiaka.

 • Pielęgnacja skóry jesienią – WEBINAR
  Opublikowany : 2020-12-03

  Webinar z dottore! Już wkrótce! Zobacz kiedy i jakie tematy poruszymy tym razem. Na jakie pytania odpowiemy? Zarezerwuj sobie trochę czasu, bo mamy dla Ciebie solidną dawkę wiedzy! Zapraszamy!

 • Konkurs mikołajkowy
  Opublikowany : 2020-12-02

  Lubicie konkursy? A Mikołajki? Jeśli tak, to mikołajkowy konkurs już na Was czeka! Co trzeba zrobić? Co można wygrać? Sprawdźcie koniecznie i zaproście do zabawy znajomych! Powodzenia!

 • Black Friday
  Opublikowany : 2020-11-27

  Black Friday w dottore! Jeśli zrobisz zakupy w ten weekend, zniżka Cię nie ominie. Zrezygnowaliśmy z kodów rabatowych, na rzecz zniżki na cały asortyment! Zobacz jakie rabaty przygotowaliśmy!

 • Nowa odsłona NMF xpress
  Opublikowany : 2020-11-23

  Znacie uczucie, kiedy spotykacie swojego przyjaciela, a on wydaje się inny? Zmiany są nieodłącznym elementem naszego życia. Jeden z Waszych „znajomych zabiegów” ostatnio się trochę zmienił.

 • Nowa odsłona NMF xpress cream także w twoim domu
  Opublikowany : 2020-11-23

  Nowy NMF xpress cream! Nowa odsłona kremu nawilżającego? Co może się zmienić w kremie nawilżającym? Może być bardziej nawilżający? Jeśli jesteście ciekawi, czytajcie dalej i sprawdźcie sami!

 • Dlaczego „dottore”?
  Opublikowany : 2020-11-13

  Polska marka o włoskiej nazwie – dlaczego tak? Co to dla nas znaczy? Czym są kosmeceutyki? Jakimi hasłami kierujemy się jako marka i skąd się one wzięły? Sprawdźcie i bądźcie z nami!