<< 1 ... 2 3 4 5 6 >>
 • Jesteśmy w magazynie PARTY!
  Opublikowany : 2021-09-17

  Każdy lubi być chwalony – w tym przypadku nie jesteśmy wyjątkowi! Dlatego bardzo nam miło przekazać, że znany Wam od dawna C-flush cream RICH po raz kolejny został doceniony! Nasi klienci chwalą [...]

 • KONKURS - lato z City SUN
  Opublikowany : 2021-08-13

  Jak co roku mamy dla Was letni konkurs! Zadanie nie jest trudne, a nagrody z pewnością się przydadzą! Wejdź i zobacz, co trzeba zrobić, żeby wygrać!

 • Dr Jankowiak w LNE
  Opublikowany : 2021-06-23

  LNE to profesjonalny magazyn kosmetyczny. Promuje nas już od lat, z czego jesteśmy bardzo dumni! Dzisiaj macie okazję przeczytać zamieszczony tam wpis dr. Jankowiaka! Wypowiada się na temat trąd [...]

 • Summer set!
  Opublikowany : 2021-06-21

  Co kryje się za nazwą lat? Coś nowego! Przygotowaliśmy dla Was dwa zestawy idealne na lato! W sam raz na wyjazd, na prezent lub po prostu dla siebie – cena też jest kusząca! Który wybierzesz?

 • Spragnieni sztuki - po warsztatach
  Opublikowany : 2021-05-27

  Dwie osoby reprezentujące naszą firmę wybrały się na wydarzenie, którego byliśmy partnerem. Warsztaty pod tytułem „Spragnieni sztuki” dobiegły końca – zakończyły się zdecydowanie pełnym sukcesem!

 • Dzień Matki
  Opublikowany : 2021-05-24

  Dzień Matki to dla nas wszystkich bardzo ważna okazja! Szczególnie 26 maja powinniśmy podziękować naszym mamom za to, że są z nami i pokazać jak bardzo są dla nas ważne! Jak zawsze z tej okazji [...]

 • Trądzik różowaty – wywiad z dr. Jankowiakiem
  Opublikowany : 2021-04-27

  Cera naczynkowa to choroba, która może dotyczyć nawet 10% populacji. Jakie są przyczyny trądziku? Kto jest na niego najbardziej narażony? Czym jest prerosacea? Dr Jankowiak odpowiada na pytania.

 • Spragnieni sztuki
  Opublikowany : 2021-04-22

  Co łączy pielęgnację skóry, w której się specjalizujemy i warsztaty sztuki? Jedno i drugie opiera się na pięknie! Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe artystyczne warsztaty nad morzem!

<< 1 ... 2 3 4 5 6 >>