<< 1 2 3 4 5 >>
 • Spragnieni sztuki - po warsztatach
  Opublikowany : 2021-05-27

  Dwie osoby reprezentujące naszą firmę wybrały się na wydarzenie, którego byliśmy partnerem. Warsztaty pod tytułem „Spragnieni sztuki” dobiegły końca – zakończyły się zdecydowanie pełnym sukcesem!

 • Dzień Matki
  Opublikowany : 2021-05-24

  Dzień Matki to dla nas wszystkich bardzo ważna okazja! Szczególnie 26 maja powinniśmy podziękować naszym mamom za to, że są z nami i pokazać jak bardzo są dla nas ważne! Jak zawsze z tej okazji [...]

 • Trądzik różowaty – wywiad z dr. Jankowiakiem
  Opublikowany : 2021-04-27

  Cera naczynkowa to choroba, która może dotyczyć nawet 10% populacji. Jakie są przyczyny trądziku? Kto jest na niego najbardziej narażony? Czym jest prerosacea? Dr Jankowiak odpowiada na pytania.

 • Spragnieni sztuki
  Opublikowany : 2021-04-22

  Co łączy pielęgnację skóry, w której się specjalizujemy i warsztaty sztuki? Jedno i drugie opiera się na pięknie! Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe artystyczne warsztaty nad morzem!

 • Webinar – FOTOPROTEKCJA
  Opublikowany : 2021-04-15

  Fotoprotekcja to temat zawsze aktualny i ciekawy. Dla nas – branży beauty jest szczególnie ważny, więc mam dla Was dawkę eksperckiej wiedzy! Zobaczcie koniecznie!

 • Antipollution – WEBINAR
  Opublikowany : 2021-01-19

  Czy jest coś, czego jeszcze nie wiesz o zanieczyszczeniach w powietrzu? A może znajdzie się coś, czego nie wiesz o linii City? Zobacz o czym powiemy w webinarze pt. „antipollution”! Będziesz z nami?

 • Poznaj właścicieli dottore cosmeceutici
  Opublikowany : 2021-01-13

  Znacie nasze kosmetyki i ich zastosowanie – to z pewnością. Co wiecie o ludziach, którzy stoją za całą marką? Zachęcamy Was do poznania bliżej Anny Geisler-Jankowiak i dr. Waldemara Jankowiaka.

 • Pielęgnacja skóry jesienią – WEBINAR
  Opublikowany : 2020-12-03

  Webinar z dottore! Już wkrótce! Zobacz kiedy i jakie tematy poruszymy tym razem. Na jakie pytania odpowiemy? Zarezerwuj sobie trochę czasu, bo mamy dla Ciebie solidną dawkę wiedzy! Zapraszamy!

<< 1 2 3 4 5 >>