Blog

<< 1 2 3 4 5 >>
 • Antyoksydacja jako element pielęgnacji skóry
  Opublikowany : 2021-05-04

  Co to są antyoksydanty? Na czym polega antyoksydacyjna ochrona skóry? Jak działają kremy z antyoksydantami i dlaczego warto je stosować? Odpowiadamy na pytania i podpowiadamy najlepszą pielęgnację!

 • Jaki krem nawilżający do 200 zł?
  Opublikowany : 2021-04-30

  Zarówno w przypadku skóry suchej, jak i mieszanej czy tłustej nie możemy zapomnieć o prawidłowym nawilżeniu. Tutaj niezbędny jest dobrany do potrzeb skóry krem. Na co warto zwrócić uwagę? Poniżej [...]

 • Czym są adaptogeny? Poradnik
  Opublikowany : 2021-04-30

  Rzeczownik adaptogen pochodzi od łacińskiego adaptare, co tłumaczymy jako dopasowywać, przystosować. Czym dokładnie są adaptogeny, jaki jest ich wpływ na ludzki organizm i, jakie rodzaje adaptog [...]

 • Trądzik różowaty – wywiad z dr. Jankowiakiem
  Opublikowany : 2021-04-27

  Cera naczynkowa to choroba, która może dotyczyć nawet 10% populacji. Jakie są przyczyny trądziku? Kto jest na niego najbardziej narażony? Czym jest prerosacea? Dr Jankowiak odpowiada na pytania.

 • Dołączyliśmy do Drużyny Szpiku!
  Opublikowany : 2021-04-23

  Wiesz co czyni dawstwo szpiku tak ważnym i potrzebnym? Od jak dawna działa Drużyna Szpiku? Sprawdź jak Ty możesz pomóc. Może zdołasz uratować komuś życie. To kosztuje tak niewiele.

 • Live dottore i TOP ESTETIC
  Opublikowany : 2021-04-22

  Wiecie już wszystko o cerze naczynkowej, z trądzikiem różowatym i o tym, jak o nią dbać? Sprawdźcie, czy nasze ekspertki w wywiadzie dla TOP ESTETIC czymś Cię nie zaskoczą! Zapraszamy!

 • Spragnieni sztuki
  Opublikowany : 2021-04-22

  Co łączy pielęgnację skóry, w której się specjalizujemy i warsztaty sztuki? Jedno i drugie opiera się na pięknie! Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe artystyczne warsztaty nad morzem!

 • Fotoprotekcja 2/2
  Opublikowany : 2021-04-19

  Druga część artykułu skupiła się na ochronie skóry, czyli na tym, czym dokładnie jest fotoprotekcja. Zobaczcie, jakie są rodzaje filtrów, jak je stosować, żeby dawały najlepszą ochronę.

<< 1 2 3 4 5 >>