<< 1 2 >>
 • Antipollution – WEBINAR
  Opublikowany : 2021-01-19

  Czy jest coś, czego jeszcze nie wiesz o zanieczyszczeniach w powietrzu? A może znajdzie się coś, czego nie wiesz o linii City? Zobacz o czym powiemy w webinarze pt. „antipollution”! Będziesz z nami?

 • Skóra sucha – jak o nią dbać?
  Opublikowany : 2021-01-18

  Czy jest coś, czego można nie wiedzieć o suchej skórze? Czy coś na ten temat może w ogóle zaskoczyć? Czym się różni skóra odwodniona od przesuszonej? Zobacz koniecznie, czy wiesz już wszystko!

 • Poznaj właścicieli dottore cosmeceutici
  Opublikowany : 2021-01-13

  Znacie nasze kosmetyki i ich zastosowanie – to z pewnością. Co wiecie o ludziach, którzy stoją za całą marką? Zachęcamy Was do poznania bliżej Anny Geisler-Jankowiak i dr. Waldemara Jankowiaka.

 • Skóra - co o niej wiesz? Jak o nią dbać?
  Opublikowany : 2021-01-11

  Czy jest coś, czego nie wiesz o swojej skórze? Wydaje Ci się, że nie? Przecież dbasz o nią i czytasz o kosmetykach. Może jednak sprawdzisz, czy uda nam się Cię zaskoczyć? Wejdź i się przekonaj!

 • 3 pomysly na prezent od dottore
  Opublikowany : 2020-12-16

  Prezent dla niej? Prezent dla niego? Prezent dla mamy? Co kupić na święta komuś bliskiemu? Spieszymy z propozycjami! Zobaczcie co polecamy my, nasi czytelnicy i podzielcie się swoimi pomysłami!

 • Pielęgnacja skóry jesienią – WEBINAR
  Opublikowany : 2020-12-03

  Webinar z dottore! Już wkrótce! Zobacz kiedy i jakie tematy poruszymy tym razem. Na jakie pytania odpowiemy? Zarezerwuj sobie trochę czasu, bo mamy dla Ciebie solidną dawkę wiedzy! Zapraszamy!

 • Konkurs mikołajkowy
  Opublikowany : 2020-12-02

  Lubicie konkursy? A Mikołajki? Jeśli tak, to mikołajkowy konkurs już na Was czeka! Co trzeba zrobić? Co można wygrać? Sprawdźcie koniecznie i zaproście do zabawy znajomych! Powodzenia!

 • Black Friday
  Opublikowany : 2020-11-27

  Black Friday w dottore! Jeśli zrobisz zakupy w ten weekend, zniżka Cię nie ominie. Zrezygnowaliśmy z kodów rabatowych, na rzecz zniżki na cały asortyment! Zobacz jakie rabaty przygotowaliśmy!

<< 1 2 >>