Blog

<< 1 2 3 >>
 • Jak niedobór snu wpływa na naszą skórę?
  Opublikowany : 2021-03-01

  Niewyspanie odbija się na naszej koncentracji i odporności – wiecie o tym, ale czy słyszeliście jaki wpływ ma na skórę? Czego „odmawiacie” swojej skórze, rezygnując z mocnego, dobrej jakości snu?

 • Jaki krem do bardzo suchej skóry twarzy? Poradnik
  Opublikowany : 2021-02-26

  Bardzo sucha skóra to skóra szorstka, matowa, pozbawiona blasku. Osoby zmagające się z taką niedoskonałością bardzo często skarżą się na uczucie ściągnięcia, podrażnienie oraz zaczerwienienia. Ja [...]

 • Krem pod oczy - Jak nakładać i stosować?
  Opublikowany : 2021-02-26

  Skóra wokół oczu jest cienka i bardzo delikatna, widoczne są na niej pierwsze oznaki starzenia oraz rezultaty działania szkodliwych czynników zewnętrznych. Brak odpowiedniej pielęgnacji skutkuje [...]

 • Wpływ stresu na skórę
  Opublikowany : 2021-02-22

  Czy jest coś takiego jak dobry i zły stres? Jak na nas wpływają? Jakie są objawy przewlekłego stresu, które możemy zauważyć na skórze? Czy zmiany są odwracalne? Dziś omówimy stres – na spokojnie.

 • Skóra tłusta – jak o nią dbać
  Opublikowany : 2021-02-10

  Dlaczego tak trudno pozbyć się uciążliwego wrażenia świecenia się skóry? Jak sobie poradzić z nadmiarem produkcji sebum? Zobaczcie, czy skóra tłusta faktycznie jest tak trudna w pielęgnacji.

 • Co to płyn micelarny? Poradnik
  Opublikowany : 2021-02-05

  Płyn micelarny, nazywany także wodą micelarną, to kosmetyk, który zawiera w składzie micele. Micele to mikroskopijne, kuliste kuleczki, których wewnętrzna warstwa działa hydrofilowo – odpycha tłu [...]

 • Skóra naczynkowa – jak o nią dbać?
  Opublikowany : 2021-02-01

  Cera naczynkowa, czyli jaka? Co to znaczy? Jakie są przyczyny wrażliwości i rumienia? Czy przy tak wrażliwej skórze można mówić o działaniu anti-aging? Jaką pielęgnację polecamy i dlaczego?

 • Konkurs Antipollution
  Opublikowany : 2021-01-25

  Uwaga konkurs! Gdybyś mogła zmienić jedną rzecz w swoim otoczeniu, która przyczyniłaby się do polepszenia stanu Twojej skóry, co by to było i dlaczego? Odpowiedz na pytanie i wygraj nagrodę!

<< 1 2 3 >>