dottore cosmeceutici – medycyna dla urody

dottore cosmeceutici to pierwsza polska marka kosmeceutyków wywodząca się z medycyny estetycznej.

Stworzona w 2013 roku szybko podbiła rynek kosmetyczny w Polsce. Oprócz Polski produkty marki dottore cosmeceutici docierają również do innych krajów w Europie. Cała produkcja odbywa się w Polsce w oparciu o unikalne receptury i starannie dobrane składniki aktywne i surowce pochodzące z całego świata.

Polska

Polska produkcja

Europejska dystrybucja

Europejska dystrybucja

Formuła

Nowoczesne technologie

Global

Surowce z całego świata

Imageblock

Nazwa

Nazwa marki dottore cosmeceutici pochodzi od włoskiego słowa dottore, co oznacza nauczyciel, lekarz, uczony, erudyta.

Jednymi z pionierów mających nieoceniony wkład w powstanie i rozwój medycyny estetycznej byli Włosi.
Nazwa jest formą uhonorowania korzeni medycyny estetycznej.

Początki

Idea marki kosmetycznej, która łączy doświadczenie naukowe, zabiegi wykonywane w gabinecie oraz pielęgnację domową, dojrzewała w głowie dr Waldemara Jankowiaka już na początku XXI wieku. Dr Waldemar Jankowiak, lekarz medycyny estetycznej UIME, specjalista chirurg, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), założył Klinikę Estetyki Ciała w Poznaniu w roku 2000. W roku 2012 rozpoczął pracę nad pierwszymi produktami, uzyskując najwyższe możliwe stężenie składników aktywnych. Produkcja i sprzedaż pierwszych kremów do pielęgnacji domowej oraz profesjonalnej rozpoczęła się w 2013 roku.

Imageblock

Technologie dottore

Produkty dottore cosmeceutici to nie tylko pielęgnacja, ale przede wszystkim właściwości terapeutyczne produktów, uzupełniające kuracje lecznicze. Stały nadzór dra Jankowiaka nad rozwojem portfolio produktowego, autorskie receptury, udokumentowane badaniami działanie składników aktywnych, ścisła kontrola warunków produkcji pod nadzorem magistrów farmacji i lekarzy oraz aktywne działania marketingowe i PR sprawiają, że marka wyróżnia się w swojej kategorii na tle innych produktów.

Zdjęcia

Wszystkie kremy linii terapeutycznych do pielęgnacji domowej dottore zostały zapakowane w poręczne i praktyczne opakowania typu airless. Jest to najbardziej higieniczny typ opakowań, który pozwala zużyć kosmetyk do końca. Gwarantuje także czystość mikrobiologiczną, stałe stężenie i ochronę składników aktywnych kosmetyku.

Marka dottore cosmeceutici to rodzinna firma produkująca kosmetyki do pielęgnacji profesionalnej i domowej, w oparciu o unikalne receptury. Produkty obecnie są w klinikach medycyny estetycznej, ośrodkach SPA, gabinetach kosmetycznych oraz domach w Polsce i w Europie.

ŚCISŁA KONTROLA WARUNKÓW PRODUKCJI

ŚCISŁA KONTROLA WARUNKÓW PRODUKCJI

ESTETYCZNE OPAKOWANIA TYPU AIRLESS

ESTETYCZNE OPAKOWANIA TYPU AIRLESS

KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I GABINETY KOSMETYCZNE

KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I GABINETY KOSMETYCZNE

UNIKALNE RECEPTURY

UNIKALNE
RECEPTURY

Dla kogo?

Przy tworzeniu każdej z receptur priorytetem dottore cosmeceutici jest najwyższa jakość, przewidywalne działanie i wysoka tolerancja produktów.

Dlatego wszystkie kosmeceutyki zawierają tylko to, co niezbędne dla właściwego i pożądanego działania.
Produkty dottore cosmeceutici przeznaczone są dla klientów wymagających, dla których dbałość o wygląd jest naturalna i konieczna. Stanowią bezkompromisowe rozwiązanie dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych, a skutecznych sposobów na upływający czas i problemy ich skóry.

Imageblock

Nagrody

Potwierdzeniem jakości i popularności kosmetyków dottore cosmeceutici jest 17 prestiżowych nagród branżowych przyznanych od 2015 roku (m.in. Kongres LNE, Targi Beauty Forum& SPA, nagrody przyznawane przez magazyn ELLE, Cosmopolitan i Glamour).

Sprawdź nasze nagrody

Nagrody img