Zarząd

Anna Geisler - Jankowiak

Anna Geisler-Jankowiak

President

Założyciel i prezes zarządu oraz dyrektor Kliniki Estetyki Ciała – dotychczasowej siedziby naszej marki. Dogląda rozwoju firmy, dba o wizerunek i dobrą atmosferę w zespole. Autorka hasła „polityka spełnionych obietnic”.

Prywatnie miłośniczka zwierząt – szczególnie kotów i koni. Pasjonatka fotografii. W wolnych chwilach chętnie jeździ konno lub czyta książki z kubkiem ulubionej kawy u boku.

dr Waldemar Jankowiak

dr Waldemar Jankowiak

Subject matter expert (SME)

Lekarz medycyny estetycznej UIME, specjalista chirurg, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, wykładowca Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, uczestnik i wykładowca międzynarodowych kongresów.

Pomysłodawca marki. Sprawuje nadzór merytoryczny nad rozwojem produktowego portfolio. Dzięki stałemu kontaktowi z pacjentami, dokładnie zna ich bieżące problemy i pomaga nam znaleźć na nie odpowiedź.

Czas wolny chętnie spędza w garażu, majsterkując przy Land Roverach. Entuzjasta Andaluzji i kuchni hiszpańskiej. Urlopy lubi spędzać w Bieszczadach w otoczeniu przyrody.

Biuro

Aleksandta Ostrowska-Wolska

Aleksandra Ostrowska-Wolska

Commercial director

Manager sprzedaży i coach z wieloletnim doświadczeniem w branży Beauty. Z wykształcenia biotechnolog. W pracy kładzie nacisk na profesjonalizm, skuteczność i relacje.

Prywatnie spełniona mama trójki dzieci. Uwielbia koszykówkę i taniec. W wolnym czasie pasjonuje się designem, aranżacją wnętrz i caravaningiem.

Małgorzata Pawłowska

Małgorzata Pawłowska

Project manager

Project manager, sprawująca nadzór nad produkcją – od formuły produktu po opakowanie. Jej doświadczenie i wiedza z zakresu chemii są nieocenione. Służy swoją wiedzą reszcie zespołu, a także klientom, podczas szkoleń i wykładów.

Prywatnie uśmiechnięta i towarzyska mama 2 córek. Miłośniczka spędzania czasu w swoim ogrodzie. Gdy podróżuje, zawsze ma ze sobą przewodnik turystyczny. Interesuje się roślinami – ich właściwościami oraz pielęgnacją.

Eleni Spanidis

Eleni Spanidis

Export manager

Export manager, cechująca się ambicją i skutecznością w swoich działaniach. Wprowadza naszą markę na zagraniczne rynki, buduje długofalowe relacje biznesowe z obecnymi i nowymi partnerami.

Prywatnie z sukcesami łączy spędzanie czasu z rodziną z miłością do podróży. Zaszczepia w swoich dzieciach ciekawość świata i chętnie im go pokazuje. Wierzy, że życiem należy się cieszyć i dzielić się radością z innymi.

Julia Siczyńska

Julia Cieślawska

Marketing manager

Marketing manager, sprawnie nadzorująca życie produktu od fazy powstania do wprowadzania na rynek. Odpowiada za aktywność w mediach oraz przekaz marketingowy, doglądając przy tym pracy działu marketingowego.

Prywatnie szczęśliwa mama 2-letniej córeczki. Sympatyczna i towarzyska. Uwielbia spędzać czas ze znajomymi. Wolne chwile spędza pogłębiając wiedzę na temat skóry i jej pielęgnacji.

Piotr Dejneka

Piotr Dejneka

Digital marketing specialist

Specjalista od marketingu internetowego oraz e-commerce, odpowiadający za wygląd naszej strony internetowej oraz obróbkę graficzną udostępnianych materiałów. Sprawuje bezpośrednią opiekę techniczną w zakresie technologii informacyjnej.

W domu troskliwy i kochający tata. Aktywny fan piłki nożnej - regularnie gra i śledzi wydarzenia sportowe. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi.

Wiktoria Radlik

Wiktoria Radlik

Social media specialist

Specjalistka ds. marketingu i social media, sprawująca opiekę nad profilami marki. Odpowiedzialna za przygotowywanie treści udostępnianych w kanałach social media – od pomysłu po końcowy efekt i zdjęcie. Sprawuje opiekę nad współpracującymi z nami influencerkami.

Prywatnie zakochana w jeździectwie entuzjastka sztuki. Wolny czas spędza w stajni ze swoim koniem lub pisząc książkę o tematyce fantasy. Hobbystycznie rysuje grafiki w czerni i bieli.

Biuro obsługi klienta

Damian Kortyla

Damian Kortyla

Warehouse manager

Kierownik magazynu. Zajmuje się przyjmowaniem zamówień oraz logistyką. Dba o stany magazynowe, żeby zamówienia docierały szybko, były kompletne i bezpiecznie zapakowane.

Zakochany w piłce nożnej mąż i ojciec dwójki chłopców. Chętnie spędza czas z rodziną oraz na oddawaniu się pasji, grając amatorsko w różnych ligach. Miłośnik gier planszowych.

Bernadeta Paczkowska

Bernadeta Paczkowska

Customer advisor

Pracownik działu obsługi klienta, dbająca o jak najwyższy standard wysyłki zamówień. Oferuje pomoc telefoniczną i mailową, służy radą i pomaga klientom odnaleźć się w ofercie naszej marki.

Po pracy chętnie spędza czas wędrując drogami i bezdrożami. Wśród jej zainteresowań wymienić można literaturę, muzykę i rękodzieło. Przepada za kawą w towarzystwie przyjaciół.

Łukasz Piechota

Łukasz Piechota

Customer advisor

Pracownik działu magazynu. Zajmuje się realizacją zamówień i wystawianiem dokumentów handlowych. Przygotowuje zamawiane produkty z dbałością o każdy detal.

Lubi długie spacery z psem. Dba o zdrowie, ćwicząc na siłowni i jeżdżąc na rowerze. Ogromną przyjemność sprawia mu ogrodnictwo balkonowe i uprawa roślin domowych.

Regionalni opiekunowie klienta

Paulina Hanszke

Paulina Hanszke

Client advisor

woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podlaskie

Kosmetolog i szkoleniowiec z ponad 15sto letnim doświadczeniem. Dzięki swojej wiedzy wspiera swoich klientów na każdym etapie. Wykładowca kosmetologii przekazujący swoim uczniom oprócz cennej wiedzy mnóstwo dobrej energii. W swojej pracy jest empatyczna, profesjonalna i dba o najwyższe standardy. Wyznaję zasadę  że piękno leży w  każdej kobiecie , należy tylko umiejętnie  je z niej wydobyć.

Prywatnie spełniona żona i mama szalonego 6 latka, uwielbia gotować i zagłębiać się w tajniki psychologii.


mail. p.hanszke@dottore.pl
tel. +48 790 470 670

Justyna Mrówczyńska

Justyna Mrówczyńska

Client advisor

woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

Manager Sprzedaży, doświadczony handlowiec, szkoleniowiec i wykładowca. Od ponad 10 lat pracuje w branży kosmetyki profesjonalnej. Jako kosmetolog chętnie dzieli się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Wspiera klientów na każdym etapie współpracy. Branża beauty nie ma przed nią tajemnic – to jej praca i pasja.

Prywatnie szczęśliwa mama rocznego Franka. Pasjonuje ją joga oraz zdrowy styl życia. Lubi podróżować i spędzać czas z rodziną. W wolnych chwilach pogłębia wiedzę na temat specjalistycznej pielęgnacji skóry oraz chemii kosmetycznej.


mail. j.mrowczynska@dottore.pl
tel. +48 530 220 480

Joanna Laskowska

Joanna Laskowska

Client advisor

woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Regionalny opiekun klienta w północnej części kraju. Oferuje rzetelne wsparcie handlowe – tym cenniejsze, że wsparte doświadczeniem kosmetycznym.

Wolny czas spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Lubi spacery ze swoim pupilem. Pasjonuje się podróżami i kuchnią świata.


mail. j.laskowska@dottore.pl
tel. +48 530 370 970

Krzysztof Padowski

Krzysztof Padowski

Client advisor

woj. małopolskie, podkarpackie

Regionalny opiekun klienta, ceniony przez wszystkich swoich klientów. Łączy profesjonalizm z sympatią do ludzi i pracy z nimi. Wspiera swoich klientów, nawiązując trwałe relacje na lata.

Wszystko co robi, robi na 100%. Wrażliwy i towarzyski człowiek wielu pasji. Jedną z nich są podróże, z których wrażeniami zawsze dzieli się z bliskimi.


mail. k.padowski@dottore.pl
tel. +48 501 259 224

Anna Styrzyńska

Anna Styrzyńska

Client advisor

woj. dolnośląskie, śląskie, opolskie

Instruktor odnowy biologicznej oraz kosmetolog od wielu lat w branży beauty. Nieodzownym elementem jej wizerunku jest szczerość, otwartość i chęć przekazywania swojej wiedzy. Uważa, że należy wspierać i stymulować naturalne mechanizmy organizmu, dlatego w swojej pracy wykorzystuje również elementy medycyny chińskiej. Motto: „Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.” P.C.

Prywatnie mama szalonego 10 latka. Uwielbia ruch na świeżym powietrzu, jogę oraz snowboard.


mail. a.strzynska@dottore.pl
tel. +48 530 120 480

Anna Kulczykowska

Anna Kulczykowska

Client advisor

Regionalny opiekun klienta, dla której kosmetyka to praca i pasja. Z wykształcenia kosmetolog. Dzięki 11-letniemu doświadczeniu w branży beauty służy radą i wiedzą swoim klientom.

Prywatnie mama 5-letniej córeczki, szczęśliwa, pełna energii kobieta. Uwielbia sport i podróże. Ceni czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, ale także ciszę i czytanie książek.

Michał Klatkiewicz

Michał Klatkiewicz

Client advisor

Wielka Brytania

Opiekun klienta na terenie Wielkiej Brytanii. Swoje wieloletnie doświadczenie handlowe łączy z umiejętnością budowania relacji. Swoich klientów otacza opieką merytoryczną oferując również wsparcie w osiąganiu ich celów.

Prywatnie mąż i tata dwójki cudownych młodych ludzi. Uwielbia podróże, jest kampermaniakiem. Swoją energię utrzymuje na wysokim poziomie dzięki ćwiczeniom fizycznym i zdrowemu podejściu do życia.


mail. m.klatkiewicz@dottore.pl
tel. +44 7720 964290

Aneta Wyżga – Kostek

Aneta Wyżga-Kostek

Cosmetologist / trainer

Kosmetolog i szkoleniowiec z 15 letnim doświadczeniem w branży beauty . Profesjonaliska w każdym calu, przykłada ogromną wagę do staranności i efektu przeprowadzanych zabiegów. Szkolenia z Anetą to rozwój kompetencji, umiejętności, poszerzenie wiedzy oraz czysta przyjemność, gdy odwiedza naszych klientów  w duecie z Krzysztofem.

Na co dzień uśmiechnięta, szczera i wymagająca kobieta, mama i żona, uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi przy pysznym jedzeniu z lampką dobrego wina.