Zarząd

Anna Geisler - Jankowiak

Anna Geisler - Jankowiak

President

Założyciel i prezes zarządu oraz dyrektor Kliniki Estetyki Ciała – dotychczasowej siedziby naszej marki. Dogląda rozwoju firmy, dba o wizerunek i dobrą atmosferę w zespole. Autorka hasła „polityka spełnionych obietnic”.

Prywatnie miłośniczka zwierząt – szczególnie kotów i koni. Pasjonatka fotografii. W wolnych chwilach chętnie jeździ konno lub czyta książki z kubkiem ulubionej kawy u boku.

dr Waldemar Jankowiak

dr Waldemar Jankowiak

Founder

Lekarz medycyny estetycznej UIME, specjalista chirurg, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, wykładowca Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, uczestnik i wykładowca międzynarodowych kongresów.

Pomysłodawca i założyciel marki. Sprawuje nadzór merytoryczny nad rozwojem produktowego portfolio. Dzięki stałemu kontaktowi z pacjentami, dokładnie zna ich bieżące problemy i pomaga nam znaleźć na nie odpowiedź.

Czas wolny chętnie spędza w garażu, majsterkując przy Land Roverach. Entuzjasta Andaluzji i kuchni hiszpańskiej. Urlopy lubi spędzać w Bieszczadach w otoczeniu przyrody.

Biuro

Michał Baranowski

Michał Baranowski

Managing director

Dyrektor zarządzający, pełniący obowiązki lidera zespołu. Sprawuje opiekę nad finansami oraz skutecznie znajduje rozwiązania dla bieżących problemów firmy.

Po powrocie do domu kochający mąż i troskliwy ojciec trójki dzieci. Pasjonat motocykli i sportów motorowych. Licencjonowany kierowca wyścigowy z wieloma sukcesami. Lubi podróże i spędzanie czasu na łonie natury.

Małgorzata Pawłowska

Małgorzata Pawłowska

Project manager

Project manager, sprawująca nadzór nad produkcją – od formuły produktu po opakowanie. Jej doświadczenie i wiedza z zakresu chemii są nieocenione. Służy swoją wiedzą reszcie zespołu, a także klientom, podczas szkoleń i wykładów.

Prywatnie uśmiechnięta i towarzyska mama 2 córek. Miłośniczka spędzania czasu w swoim ogrodzie. Gdy podróżuje, zawsze ma ze sobą przewodnik turystyczny. Interesuje się roślinami – ich właściwościami oraz pielęgnacją.

Julia Siczyńska

Julia Siczyńska

Product manager

Product manager, sprawnie nadzorująca życie produktu od fazy powstania do wprowadzania na rynek. Odpowiada za aktywność w mediach oraz przekaz marketingowy, doglądając przy tym pracy działu marketingowego.

Prywatnie szczęśliwa mama 2-letniej córeczki. Sympatyczna i towarzyska. Uwielbia spędzać czas ze znajomymi. Wolne chwile spędza pogłębiając wiedzę na temat skóry i jej pielęgnacji.

Eleni Spanidis

Eleni Spanidis

Export manager

Export manager, cechująca się ambicją i skutecznością w swoich działaniach. Wprowadza naszą markę na zagraniczne rynki, buduje długofalowe relacje biznesowe z obecnymi i nowymi partnerami.

Prywatnie z sukcesami łączy spędzanie czasu z rodziną z miłością do podróży. Zaszczepia w swoich dzieciach ciekawość świata i chętnie im go pokazuje. Wierzy, że życiem należy się cieszyć i dzielić się radością z innymi.

Wiktoria Radlik

Wiktoria Radlik

Marketing / social media specialist

Specjalistka ds. marketingu i social media, sprawująca opiekę nad profilami marki. Odpowiedzialna za przygotowywanie treści udostępnianych w kanałach social media – od pomysłu po końcowy efekt i zdjęcie. Sprawuje opiekę nad współpracującymi z nami influencerkami.

Prywatnie zakochana w jeździectwie entuzjastka sztuki. Wolny czas spędza w stajni ze swoim koniem lub pisząc książkę o tematyce fantasy. Hobbystycznie rysuje grafiki w czerni i bieli.

Piotr Dejneka

Piotr Dejneka

IT specialist / Webmaster

Specjalista ds. IT / WEBMASTER, odpowiadający za wygląd naszej strony internetowej oraz obróbkę graficzną udostępnianych materiałów. Sprawuje bezpośrednią opiekę techniczną w zakresie technologii informacyjnej.

W domu troskliwy i kochający tata rocznej córeczki. Aktywny fan piłki nożnej - regularnie gra i śledzi wydarzenia sportowe. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi.

Biuro obsługi klienta

Damian Kortyla

Damian Kortyla

Warehouse manager

Kierownik magazynu. Zajmuje się przyjmowaniem zamówień oraz logistyką. Dba o stany magazynowe, żeby zamówienia docierały szybko, były kompletne i bezpiecznie zapakowane.

Zakochany w piłce nożnej mąż i ojciec dwójki chłopców. Chętnie spędza czas z rodziną oraz na oddawaniu się pasji, grając amatorsko w różnych ligach. Miłośnik gier planszowych.

Bernadeta Paczkowska

Bernadeta Paczkowska

Customer advisor

Pracownik działu obsługi klienta, dbająca o jak najwyższy standard wysyłki zamówień. Oferuje pomoc telefoniczną i mailową, służy radą i pomaga klientom odnaleźć się w ofercie naszej marki.

Po pracy chętnie spędza czas wędrując drogami i bezdrożami. Wśród jej zainteresowań wymienić można literaturę, muzykę i rękodzieło. Przepada za kawą w towarzystwie przyjaciół.

Regionalni opiekunowie klienta

Anna Urbańska

Anna Urbańska

Client advisor

woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Regionalny opiekun klienta z ponad 20-letnim doświadczeniem i ogromnym sercem do pracy z ludźmi. Cierpliwa przy prowadzeniu szkoleń, służy klientom swoją wiedzą i doświadczeniem.

W życiu prywatnym ceni wewnętrzną równowagę i odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Troszczy się o swoją rodzinę i kocha spędzać z nią czas.


mail. a.urbanska@dottore.pl
tel. +48 691 105 205

Anna Kulczykowska

Anna Kulczykowska

Client advisor

woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie

Regionalny opiekun klienta, dla której kosmetyka to praca i pasja. Z wykształcenia kosmetolog. Dzięki 11-letniemu doświadczeniu w branży beauty służy radą i wiedzą swoim klientom.

Prywatnie mama 5-letniej córeczki, szczęśliwa, pełna energii kobieta. Uwielbia sport i podróże. Ceni czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, ale także ciszę i czytanie książek.


mail. a.kulczykowska@dottore.pl
tel. +48 790 470 670

Aleksandra Lerska

Aleksandra Lerska

Client advisor

woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie

Regionalny opiekun klienta, stawiający na wiedzę i profesjonalizm. Nowych klientów wita i przekonuje do siebie rzetelną wiedzą, dzięki wykształceniu i 10-letniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej.

Wolne chwile najchętniej spędza aktywnie na łonie natury. Górskie wyprawy oraz wycieczki rowerowe to jedne z jej ulubionych form wypoczynku.


mail. a.lerska@dottore.pl
tel. +48 530 370 970

Paulina Guzikowska

Paulina Guzikowska

Client advisor

woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

Regionalny opiekun klienta uwielbiająca pracę z ludźmi. Idealne połączenie profesjonalizmu i osobowości. Za swoją najważniejszą misję uważa troskę o każdego klienta z osobna oraz zapewnienie wszystkiego, co potrzebne im do rozwoju.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą. Hobbystycznie zajmuje się biżuterią, projektowaniem jej i ręczną realizacją swoich pomysłów. Ciekawa świata – chętnie poznaje nowe miejsca i nowych ludzi.


mail. p.guzikowska@dottore.pl
tel. +48 530 220 480

Krzysztof Padowski

Krzysztof Padowski

Client advisor

woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie

Regionalny opiekun klienta, ceniony przez wszystkich swoich klientów. Łączy profesjonalizm z sympatią do ludzi i pracy z nimi. Wspiera swoich klientów, nawiązując trwałe relacje na lata.

Wszystko co robi, robi na 100%. Wrażliwy i towarzyski człowiek wielu pasji. Jedną z nich są podróże, z których wrażeniami zawsze dzieli się z bliskimi.


mail. k.padowski@dottore.pl
tel. +48 501 259 224

Aneta Wyżga – Kostek

Aneta Wyżga – Kostek

Cosmetologist / trainer

Kosmetolog i szkoleniowiec z 15 letnim doświadczeniem w branży beauty . Profesjonaliska w każdym calu, przykłada ogromną wagę do staranności i efektu przeprowadzanych zabiegów. Szkolenia z Anetą to rozwój kompetencji, umiejętności, poszerzenie wiedzy oraz czysta przyjemność, gdy odwiedza naszych klientów  w duecie z Krzysztofem.

Na co dzień uśmiechnięta, szczera i wymagająca kobieta, mama i żona, uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi przy pysznym jedzeniu z lampką dobrego wina.