napisano o nas w...

media o nas
 • LNE

  W pierwszym w tym roku wydaniu LNE, redaktor naczelna Ilona Kurczaba wybiera rossatore cream blur effect jako swojego ulubieńca w codziennej pielęgnacji cery naczyniowej.

 • Poradnik ZDROWIE

  „ W zgodzie z naturą” to artykuł publikowany na łamach Poradnika Zdrowie. W lutowym wydaniu autor przybliża zagadnienie kosmetyków ekologicznych.

 • Grazia

  Pierwsze w nowym roku wydanie Grazii, przedstawia nam kosmetyki, które błyskawicznie poprawiają wygląd skóry. Oczyszczanie jest podstawa rytuału pielęgnacyjnego. Sensitore aqua sensitive, płyn micelarny dla skóry wrażliwej wymieniany jest jako produkt, który pozwoli nam zadbać o oczyszczanie jako pierwszy krok w pielęgnacji skóry. 

 • Uroda i Zdrowie

  Artykuł „Z zegarkiem w ręku” w grudniowym wydaniu Zdrowia i Urody, uświadamia nam, że nie sztuką jest wydać majątek na dobry krem. Ważne jest go umiejętnie dobrać do potrzeb swojej skóry. C- flush cream RICH jest kremem bogatym w składniki pozwalające chronić skórę w ciągu całego dnia. Stanowi zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

 • Harper's Bazaar

  Harpers Bazaar proponuje C- flush serum jako „lekarstwo” na stres i smog. Stabilna postać witaminy C oraz L- arginina działają jak niewidzialna maska i chronią skórę przez cały dzień.

 • Twój Styl

  Łagodzenie, uodparnianie skóry to kluczowy element w walce z naczynkami i trądzikiem różowatym. 

 • ELLE

  Akcja regeneracja!

  Październikowe ELLE umieściło krem Retino PA jako niezbędnik w kuracji silnie regenerującej. Pochodna retinolu spłyca zmarszczki i pomaga zwalczać trądzik. Krem może być używany przez osoby ze skórą wrażliwą dzięki recepturze wzbogaconej olejem z rokitnika.

 • InStyle

  Miewasz obrzęki i ciemne cienie pod oczami ? Przybornik pielęgnacji oprawy oka przygotowany przez październikowe InStyle jest dla Ciebie! A w nim NMF xpress eyes, krem z 10% stężeniem tetrapeptydu, który reguluje mikrokrążenie i likwiduje obrzęki pod oczami.

 • Party

  Witamina C to składnik szczególnie polecany we wrześniowym wydaniu Party. Przez redakcję nazwana została urodową gwiazdą! C- flush serum zostało wyróżnione jako skuteczna kuracja chroniąca przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV.

 • LNE.

  W 5 wydaniu dwumiesięcznika LNE ukazał się artykuł założyciela marki dottore dr. W. Jankowiaka oraz eksperta Małgorzaty Zientek na temat mocy witaminy C, która została wykorzystana w najnowszym zabiegu C- flush radiance.

 • Dobrze potraktuj skórę!

  W lipcowym wydaniu miesięcznika Glamour 25-letnia Julita recenzuje zabieg wykonywany za pomocą Dottore NMF xpress, który nie tylko pozbawia pacjentkę suchych skórek na nosie i czole, ale również dzięki spotkaniu z Anną Urbańską (konsultantką marki Dottore) wspaniale poprawia humor.

 • Sacha Butter idealny pod brązery do ciała

  W najnowszym wydaniu dwutygodnika Party, w artykule „Słoneczne iluzje”, redakcja dzieli się z czytelniczkami sposobami na to, aby skóra zawsze wyglądała jak świeżo po powrocie z wakacji. Jako najlepszy sposób na dokonanie takiej iluzji redakcja poleca zastosowanie głęboko nawilżajacego balsamu oraz brązera do ciała. W roli tego pierwszego Party szczególnie rekomenduje masło Sacha Butter.

 • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!