Najnowsza linia CITY

City to kompleksowa, oparta na dobroczynnej fermentacji pielęgnacyjna linia kosmetyków chroniąca przed szkodliwymi czynnikami miejskiego środowiska. Zaraz po słońcu, to zanieczyszczenie jest największym wrogiem Twojej skóry. Sucha i odwodniona cera to właśnie efekt zanieczyszczenia. Jeśli mieszkasz w mieście, nie dasz rady uniknąć spalin, smogu ani klimatyzacji. Jednak możesz podjąć pewne środki ostrożności, by chronić Twoją skórę.  City to linia kosmetyków o szybkim i długotrwałym działaniu oraz minimalnym ryzyku wystąpienia podrażnienia.

Premiera miała miejsce 18.09.2017 r. , a produkty dostępne są już w regularnej sprzedaży.

Linia City została stworzona z myślą o osobach aktywnych i zabieganych, które na co dzień pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach i muszą walczyć z suchą i pozbawioną blasku skórą.

Na linię City składają się 4 produkty. Wśród nich nawilżający i rozświetlający City day krem na dzień. Główne składniki aktywne kremu na dzień to GFF oraz kompleks nawilżający City, na który składają się m.in. maltooligosacharydy, mocznik, pullulan. Drugim produktem z linii jest odżywczy i dodający blasku City night krem na noc. Skoncentrowane kompleksy prorewitalizujący oraz proteolityczny będą rozluźniały wiązania międzykomórkowe w warstwie rogowej naskórka. Jest też pobudzający mikrocyrkulację limfatyczną i usuwające widoczne oznaki zmęczenia tj. worki i cienie pod oczami City eye krem pod oczy, a także City essence esencja, która zawiera wysoce skoncentrowany, 96% Filtrat Fermentacyjny Galactomyces. 

  • city
  • city
  • city
  • City
  • City
  • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!