Linia Peptide

Peptydowa linia liftingująca jest propozycją dla kobiet szukających skutecznych rozwiązań w pielęgnacji skóry.

Peptydy stymulują produkcję kolagenu w skórze, poprawiają jej kondycję, jędrność i elastyczność, a także zmniejszają liczbę widocznych zmarszczek. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom są w stanie wniknąć w głąb skóry. Stosowane są szczególnie w pielęgnacji skóry dojrzałej i z oznakami starzenia.

Kremy działają jak niewidzialny botoks!

Imageblock
PEPTIDE DAY

PEPTIDE DAY

Peptydowy krem liftingujący na dzień

Kup teraz

PEPTIDE NIGHT

PEPTIDE NIGHT

Peptydowy krem liftingujący na noc

Kup teraz

PEPTIDE EYE

PEPTIDE EYE

Peptydowy krem liftingujący pod oczy

Kup teraz

PEPTYDE SERUM

FITOLIFT SERUM

Liftingujące serum z fitohormonami

Kup teraz

Dla kogo

Kremy peptydowe są idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy szukają rozwiązania na upływający czas. Peptydy stymulują i wspomagają procesy fizjologiczne w skórze. Pomagają walczyć ze zmarszczkami, z pierwszymi oznakami starzenia się skóry (utrata elastyczności i jędrności) oraz z przesuszeniem. Potrafią poprawić wygląd skóry bez inwazyjnych zabiegów.

Przeznaczone są dla każdego typu skóry dojrzałej.

Już po kilku zastosowaniach produktów z linii peptide poczujesz różnicę w kondycji swojej skóry. Będzie ona jędrna, napięta i promienna. Zmarszczki ulegną redukcji, a owal twarzy zostanie uniesiony. Produkty z linii peptydowej zapewniają szybki i długotrwały efekt liftingu.

Imageblock

Peptydy w pigułce

Peptydowa linia liftingująca to 4 produkty przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji skóry z oznakami starzenia się. Receptura kremu na dzień to aż 30% składników liftingujących i ujędrniających skórę. Kompleks 3 peptydów w kremie na noc stymuluje produkcję różnych typów kolagenów, a serum bogate jest w fitohormony, które wygładzają zmarszczki i zapobiegają powstawaniu nowych.

PEPTYD-1

Ekstrakt ze śnieżycy

Peptide day, Peptide night, Peptide eye

Wyciąg z bulwy uśpionej śnieżycy letniej wykazuje silne właściwości przeciwstarzeniowe. Pomaga zachować skórze jędrność, dzięki zdolności spowalniania podziału komórek w naszej skórze. Pomaga tym samym zachować młodość oraz elastyczność.

PEPTYD-2

Kompleks 3 peptydów

Peptide day, Peptide night, Peptide eye

Stymuluje syntezę różnych typów kolagenu: I, III oraz reguluje kolagen IV, VII, XVII.
Peptydowe uzupełnienie wygładza i ujędrnia skórę, reguluje widoczność i głębokość zmarszczek, skóra jest gładka i aksamitna.

PEPTYD-3

Hexapeptyd-8

Peptide day, Peptide eye

Neuropeptyd o właściwościach hamujących wydzielanie acetylocholiny i dostarczanie jej do mięśnia. Działanie jest bardzo zbliżone do działania toksyny botulinowej.
Hamuje intensywne kurczenie się mięśni twarzy dzięki czemu redukuje powstałe zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Jest alternatywą dla BOTOXu.

PEPTYD-4

Fitohormony

Fitolift serum

Kosmetyki zawierające fitohormony pomagają zapobiegać starzeniu się skóry. Sprawiają, że skóra jest elastyczna, promienna, jędrna, nawilżona i odżywiona.


Fitohormony to grupa niesteroidowych związków pochodzenia roślinnego o budowie i funkcji podobnej do naturalnych estrogenów. Obecne są we wszystkich częściach roślin – kwiatach, owocach, liściach, nasionach oraz korzeniach.

Fitohormony

Fitohormony to grupa hormonów roślinnych, które można porównać do kobiecych estrogenów. Dbają one o cykl życia rośliny i w ten sam sposób będą dbać o naszą skórę. Fitohormony zapobiegają uszkodzeniom komórek skóry i ich degradacji. Kosmetyki z fitohormonami zapewniają skórze elastyczność, piękny wygląd, gładkość, nawilżenie i odżywienie. Skóra wygląda młodo.

Imageblock

Artykuły o produktach z linii peptide