Kongres LNE

W dniach 14-15 listopada 2015 r., w Krakowie odbywać się będzie 32. Kongres LNE. Jest to „kultowa” impreza branży beauty, tak więc nie może na niej zabraknąć marki dottore. Dlatego też wszystkich Państwa zapraszamy na stoisko numer 73, gdzie będzie można poznać nasze produkty oraz porozmawiać z naszymi ekspertami.

Jednak tegoroczne, jesienne targi LNE to nie tylko stoiska wiodących marek branży kosmetycznej, ale również prezentacje, plenery i wykłady. Również w ten aspekt kongresu zaangażowała się firma dottore, przygotowując dla uczestników prezentację pt. „Skóra naczyniowa i trądzik różowaty - wyzwanie dla kosmetologów”. W czasie spotkania, które odbędzie się 15 listopada 2015 roku, o godzinie 13:45 w Sali Lwów B, ekspertki marki dottore, Małgorzata Zientek i Małgorzata Pawłowska, nie tylko opowiedzą o problemie skóry naczyniowej i trądziku różowatego, ale również zaprezentują innowacyjny zabieg „rossatore xpress”.

Więcej o targach można się dowiedzieć z broszury targowej dostępnej tutaj (kliknij w link).

Jeszcze raz zapraszamy do stoiska dottore (stoisko numer 73) oraz na prezentację 15.11.2015 r., godz. 13:45. Oto mapka, jak do nas dotrzeć:

  • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!