ZAPOWIEDŹ KONFERENCJI

W poniedziałek, 11.10.2021 r. o godz 10.00 odbędzie się 7. Konferencja Naukowa z cyklu „Medycyna estetyczna w nowoczesnej kosmetyce - wyzwania i możliwości” pod tytułem: „Peptydy i fitohormony odpowiedzią na potrzeby skóry dojrzałej”. Podczas konferencji odbędzie się wykład założyciela marki dottore dr Waldemara Jankowiaka. Przybliży on temat starzenia się skóry podczas menopauzy. Odpowie na pytanie: W jaki sposób dbać o skórę w okresie okołomenopauzalnym.
Odbędzie się również oficjalna PREMIERA najnowszej linii produktów do pielęgnacji domowej PEPTIDE. Liftingująca linia peptydowa jest propozycją dla osób chcących zwalczać oznaki starzenia się skóry. Na koniec odbędzie się oficjalna gala wręczenia statuetek dla najlepszych gabinetów kosmetycznych współpracujących z dottore. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej. Serdecznie zapraszamy do udziału.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Jak zapisać się na konferencję?
+

Na konferencję nie są prowadzone zapisy. Każdy chętny może być uczestnikiem wydarzenia! Ilość miejsc jest ograniczona. Gwarnacją uczestnictwa jest dołącznie 11 października 2021 przed godz. 10:00.

2. Czy udział w konferencji jest płatny?
+

Udział w konferencji jest bezpłatny.

3. Jak uczestniczyć w konferencji?
+

W dniu wydarzenia zapraszamy wszystkich chętnych na stronę wydarzenia www.dottore.pl/konferencja gdzie o godz. 10:00 zacznie się konferencja. Godzinę przed wydarzeniem pojawi się odtwarzacz wideo z transmisją na żywo.

4. Gdzie znajdę więcej informacji na temat konferencji?
+

Więcej szczegółów na temat konferencji znajdziesz na stronie wydarzenia na facebooku. Serdecznie zapraszamy do dołącznia pod tym linkiem: KLIK.

5. Jak mogę zadać pytanie do prelegentów konferencji?
+

Pytania należy składać przed i w trakcie trwania konferencji przez formularz znajdujący się na stronie internetowej www.dottore.pl/konferencja. Na najciekawsze pytania specjaliści dottore postarają się odpowiedzieć podczas panelu Q&A w dniu konferencji o godz. 13:05.

6. Czy mogę otrzymać certyfikat z uczestnictwa w konferencji?
+

Oczywiście, istnieje możliwość uzyskania płatnego certyfikatu. W celu uzyskania dokładnych szczegółów na temat uzyskania certyfikatu, prosimy o kontakt ze swoim regionalnym opiekunem klienta. Pełną listę opiekunów wraz z danymi do kontaktu znajdziesz tutaj: KLIK.

ZADAJ PYTANIE

AGENDA

1000 -Uroczyste przywitanie
1010 -Współczesne spojrzenie na menopauzę. Objawy, postępowanie. /dr Waldemar Jankowiak
1200 -Przerwa kawowa
1220 -Peptydy i fitohormony. Znaczenie w kosmetykach. NOWOŚĆ - Peptydowa linia liftingująca. /Małgorzata Pawłowska, Julia Siczyńska
1305 -Q&A - pytania od uczestników konferencji
1330 -Uroczyste wręczenie statuetek dla najlepszych gabinetów kosmetycznych