Kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy

Pierwsze zmarszczki pod oczami pojawiają się już po ukończeniu 25 roku życia. Spowodowane jest to przede wszystkim utratą kolagenu, ale także mimiką twarzy, na przykład mrużeniem oczu czy uśmiechaniem się.

Kurze łapki, bruzdy i inne oznaki starzenia sprawiają, że okolice oczu, a co za tym idzie cała twarz, nie wyglądają tak dobrze, jak kiedyś. Co zrobić, aby poprawić wygląd i kondycję skóry? Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią pielęgnację. 

Kremy na zmarszczki pod oczy - Lekki, zawierający w składzie wyselekcjonowane składniki aktywne, oparty o receptury opracowane przez lekarzy i farmaceutów krem to podstawa w codziennej pielęgnacji. W Dottore dostępne są kremy zapewniające wygładzenie zmarszczek, nawilżenie i odżywienie delikatnej skóry.

Dobry przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, a co za tym idzie, wrażliwa. Wystarczą nieprzespana noc, zmęczenie, nadmierny stres, by pod oczami pojawiły się sińce i opuchlizna. Co więcej, w okolicy oczu widoczne są pierwsze oznaki starzenia - kurze łapki, bruzdy, zmarszczki.

Warto więc zatroszczyć się o profilaktykę przeciwstarzeniową, zadbać o prawidłową pielęgnację skóry wokół oczu, wygładzić zmarszczki, a w efekcie cieszyć się pięknym spojrzeniem i młodym wyglądem. 

Jak aplikować krem pod oczy? 

Jak aplikować krem pod oczy? Krok pierwszy to oczywiście dokładne oczyszczenie i tonizacja twarzy. Następnie nakładamy niewielką ilość kremu, rozsmarowujemy ruchem półkolistym i delikatnie wklepujemy. Najlepiej zaopatrzyć się w dwa kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy ‒ na dzień oraz na noc. 

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień ochroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami środowiska, nawilży ją i rozświetli. Krem na noc zminimalizuje skutki działania niekorzystnych czynników środowiskowych i pobudzi skórę do regeneracji.

Kremy i serum pod oczy

Szukasz sposobu, aby Twoje oczy wyglądały młodo i świeżo? Wypróbuj nasze kremy i serum pod oczy! Nasze produkty zostały stworzone z wysokiej jakości składników, które pomogą utrzymać zdrowy i nawilżony wygląd Twojej skóry.

Kremy nawilżające, regenerujące, łagodzące od Dottore

Szukasz sposobu pielęgnacji skóry, który sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się jak najlepiej? Dottore ma doskonałe rozwiązanie: regenerujące, nawilżające i kojące kremy, które są idealne dla każdego rodzaju skóry. Dzięki składnikom, które wspomagają produkcję kolagenu i elastyczność, Twoja skóra pokocha Cię za stosowanie tych kremów!

Tagi kategorii: jak wygładzić zmarszczki pod oczami, pierwszy krem przeciwzmarszczkowy, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, pielęgnacja twarzy, wrażliwa okolica oczu

Kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy Jest 3 produktów.