Kremy na zmarszczki pod oczami

Kremy na zmarszczki pod oczami od Dottore. Znajdująca się wokół oczu skóra jest bardzo cienka i delikatna ‒ to właśnie tutaj widoczne są pierwsze oznaki starzenia, czyli zmarszczki i bruzdy. Co więcej,  śmiech mruganie czy mrużenie oczu sprawiają, że skóra w tych okolicach nieustannie marszczy się, co także ma niekorzystny wpływ na jej wygląd. Jak bronić się przed tym wszystkim? Tutaj konieczna jest codzienna pielęgnacja. 

Kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy - Odpowiednio dobrane krem na dzień oraz krem na noc będą zbawienne w walce z kurzymi łapkami, cieniami i obrzękiem. Sprawią, że odwodniona, pozbawiona jędrności skóra zyska lepszą kondycję i młodszy wygląd.

Zmarszczki wokół oczu 

Wraz ze starzeniem się organizmu, w skórze ubywa kolagenu i elastyny, a co za tym idzie, wokół oczu pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Kurze łapki, wiotczenie skóry, sińce pod oczami sprawiają, że wyglądamy mniej atrakcyjnie i czujemy się gorzej we własnej skórze.

Dodatkowo, do powstania różnego typu niedoskonałości przyczynić się mogą zła dieta, nadmierny stres czy brak ochrony przed czynnikami zawnętrznymi - promieniowniem UV, światłem Blue Light, wiatrem i innymi. 

Zmarszczki wokół oczu – jak z nimi walczyć? 

Jak zminimalizować objawy starzenia i opóźnić powstanie zmarszczek wokół oczu? Tutaj dużą rolę odgrywa odpowiednia pielęgnacja, a mówiąc dokładniej, kremy przeznaczone do stosowania wyłącznie pod oczy. Oprócz pielęgnacji pamiętajmy też o ochronie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych - stosujmy kremy z filtrem SPF 50 oraz antysmogowe

Kremy na zmarszczki pod oczami Jest 2 produktów.

Aktywne filtry