Kremy na zimę

Suche powietrzemrózwiatrśniegprzegrzewanie i chłodzenie skóry, z jakimi do czynienia mamy po wejściu oraz wyjściu z ogrzewanych pomieszczeń nie służą naszej skórze. Wymienione czynniki skutkują przesuszeniem, zaczerwienieniami, podrażnieniem oraz powodującym dyskomfort uczuciem ściągnięcia skóry. Codzienna pielęgnacja i aplikacja odpowiednio dobranego kremu mają tutaj bardzo duże znaczenie. Krem ochroni skórę przed mrozem, zadziała kojąco i odżywczo, sprawi, że cera zregeneruje się, a jej naturalny płaszcz lipidowy zostanie odbudowany. 

Kremy na zimę - szeroka oferta. Poniżej prezentujemy linię kremów stworzonych, by zapewnić skórze jak najlepszą ochronę przed mrozem. Proponujemy kremy do skóry z różnymi problemami i niedoskonałościami, między innymi do cery suchej, wrażliwej, tłustej czy mieszanej. Kremy wyróżniają się lekką konsystencją oraz składem opracowanym przez ekspertów. Życzymy udanych zakupów. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością pomożemy! 

Pielęgnacja skóry zimą

Zimową porą zalecane są kremy tłuste, o bogatej konsystencji. Takie kosmetyki zapewnią naszej skórze ochronę przed mrozem i szokami termicznymi, zabezpieczą warstwę lipidową, dzięki której skóra nie będzie się przesuszać, zredukują ryzyko podrażnień.

Pamiętajmy także o tym, że nasza skóra potrzebuje ochrony przeciwsłonecznej o każdej porze roku, również zimą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zimowe słońce negatywny wpływa na  skórę i konieczne jest używanie kremów z filtrem.

Kremy na zimę - jaki wybrać?

Jednym z czynników, na które powinniśmy zwrócić uwagę, szukając kremu na zimę, jest skład. Dobrym wyborem będą kremy zawierające takie składniki, jak masło Shea, które odżywia oraz zapobiega przesuszeniu i podrażnieniu, olej jojoba, który chroni przed nadmierną utratą wody czy chroniąca przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych ektoina.

Kremy na zimę Jest 13 produktów.

Aktywne filtry