Kremy na worki pod oczami

Kremy na worki pod oczami. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, nie ma gruczołów łojowych, a gruczoły tłuszczowe są bardzo nieliczne. Wszystko to sprawia, że w okolicach oczu w szczególności widoczne są oznaki starzenia i zmęczenia, powstają też powodujące opuchliznę zastoje wodne. Skutek? Pozbawione blasku spojrzenie i starszy wygląd. 

Redukcja worków pod oczami. W ofercie Dottore dostępne są kremy, które zapewnią doskonałą pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu. W składzie proponowanych kremów znajdują się między innymi Eyeseryl ‒ bioaktywny tetrapeptyd, który zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami czy liposomalna woda lodowcowa, która zapewnia doskonałe nawilżenie. Redukcja worków pod oczami i odżywienie skóry sprawią, że cała twarz wyglądała będzie młodziej i piękniej.

Worki pod oczami 

Opuchlizna i sińce pod oczami sprawiają, że wyglądamy starzej i mniej atrakcyjnie. Wszystko to odbija się na naszym samopoczuciu. Wśród przyczyn powstawania takich niedoskonałości wymienić możemy: 

  1. zmęczenie i brak snu 
  2. nadmierny stres 
  3. choroby, na przykład cukrzyca i nadciśnienie 
  4. starzenie się organizmu 
  5. predyspozycje genetyczne

Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu 

Pielęgnacja skóry wokół oczu to przede wszystkim wysokiej jakości krem. Krem należy nałożyć na skórę w okolicy oczu, rozsmarować półkolistym ruchem i delikatnie wklepać. Warto też zadbać o ochronę delikatnej skóry ‒ zabezpieczyć ją przed działaniem smogu, klimatyzacji, zanieczyszczeń, światła Blue Light czy promieniowania UV.

Takie działanie poprawi kondycję skóry wokół oczu, zminimalizuje ryzyko pojawiania się zmarszczek oraz przebarwień i sprawi, że nasze spojrzenie będzie pełne blasku. 

Skuteczny krem pod oczy na worki

Ten krem pod oczy jest idealny dla każdego, kto chce pozbyć się tych uciążliwych worków! Jest łatwy w użyciu i pomaga zmniejszyć stan zapalny, jednocześnie nawilżając delikatną skórę wokół oczu.

Obrzęki pod oczami pomoc od Dottore

Krem pod oczy od Dottore to unikalny, całkowicie wyjątkowy produkt, który pomaga zmniejszyć opuchliznę i stany zapalne pod oczami. Dzięki zawartości naturalnych składników, krem łagodzi i odświeża zmęczone oczy.

Tagi kategorii: preparat na worki pod oczami, kosmetyki na worki pod oczami, obrzęk pod oczami, krem na wory pod oczami

Kremy na worki pod oczami Jest 4 produktów.