Kremy na wiosnę

Pielęgnacja skóry wiosną. Niskie temperatury, mroźny wiatr, śnieg, gwałtowna różnica temperatur, z jaką mamy do czynienia, gdy zmarznięci wchodzimy do ogrzewanego pomieszczenia, nie wpływają korzystnie na kondycję naszej skóry. Wymienione czynniki przyczyniają się do powstania takich niedoskonałości, jak suchość skóry, zaczerwienienia czy pękające naczynka. Odpowiednia regeneracja skóry po zimowym okresie jest niezbędna. 

Kremy do twarzy na wiosnę. Opracowane przez  lekarzy i farmaceutów receptury kremów na wiosnę Dottore to gwarancja profesjonalnej regeneracji i zauważalnej poprawy wyglądu skóry. Precyzyjnie dobrane składniki aktywne zapobiegają utracie wody z komórek naskórka, łagodzą skutki szoków termicznych, odżywiają i wygładzają skórę. 

W linii kosmetyków na wiosnę dostępne są zarówno kremy do twarzy, jak  również kremy pod oczy czy odżywcze sera. Życzymy udanych zakupów, a w razie wątpliwości dotyczących wyboru zachęcamy do kontaktu. 

Kremy na wiosnę ‒ jaki wybrać?

Krem na wiosnę powinien mieć lekką konsystencję i dobrze się wchłaniać. O tej porze roku warto odstawić kremy o cięższej, tłustej konsystencji ‒ takie kosmetyki zalecane są zimową porą. Wiosną nie musimy martwić się o ochronę skóry przed mrozem i śniegiem, właśnie dlatego kremy bogate w składniki odżywcze powinniśmy wymienić kremy nawilżające.

Pielęgnacja skóry wiosną

Odpowiednio dobrany krem to podstawa w codziennej pielęgnacji. Istotne jest, by taki kosmetyk wyróżniał się przyjaznym składem, zapewniał ochronę przed promieniami UV i był dobrany do potrzeb skóry. W przypadku skóry mieszanej lub tłustej sprawdzą się kremy nawilżające, o właściwościach seboregulujących. Do skóry dojrzałej wskazany będzie krem redukujący oznaki starzenia, do odwodnionej taki, który  odbuduje płaszcz hydrolipidowy.

Kremy na wiosnę Jest 10 produktów.

Aktywne filtry