Kremy na trądzik

Krem na trądzik. Pielęgnacja skóry trądzikowej nie może obejść się bez kremu. Odpowiednio dobrany krem to zmniejszona widoczność porów, normalizacja wydzielania sebum, gładka i elastyczna skóra, pobudzona odnowa komórkowa skóry. Najlepiej postawić tutaj na kosmetyki o lekkiej konsystencji, zawierające w składzie substancje nawilżające, łagodzące i przeciwzapalne. 

Kremy na trądzik ‒ szeroka oferta. Kremy przeciwtrądzikowe to kolejna część naszej oferty. Receptury opracowanie przez lekarzy i wyselekcjonowane składniki sprawiają, że już po kilkukrotnym użyciu zauważalna jest poprawa kondycji skóry, wygładzenie powierzchni, zmniejszenie łojotoku, zwężenie porów. Proponujemy kremy na dzień i na noc, jak również wyłącznie na noc. 

Jak poprawić kondycję skóry trądzikowej?

Wiele osób wzdryga się na samą myśl o trądziku. Krosty, nasilenie łojotoku, stan zapalny, przebarwienia, blizny potrądzikowe ‒ lista jest bardzo długa. Z trądzikiem można jednak wygrać i wcale nie trzeba wydawać kroci na specjalistyczne zabiegi.

W jaki sposób poprawić kondycję skóry trądzikowej? Przede wszystkim należy skupić się na starannej pielęgnacji (dokładnym oczyszczaniu, tonizacji, nawilżaniu).

Dobry krem na trądzik. Pomożemy Ci z nim wygrać!

Każdego dnia starannie pielęgnujesz swoją cerę, a efektów nadal nie widać? To nie Twoja wina. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kosmetyki, których używasz, nie działają wystarczająco dobrze. Pamiętajmy, że kosmetyki do cery trądzikowej muszą nie tylko regulować wydzielanie sebum, działać antybakteryjnie i zmniejszyć widoczność porów, ale też  nawilżyć i odżywić skórę oraz zredukować stan zapalny.

Najlepiej wybierać kosmetyki bez alkoholu, zawierające wyselekcjonowane składniki aktywne, na przykład kwas glikolowy kwas, migdałowy, ektoinę. 

Tagi: krem do cery problematycznej , krem na problemy skórne

Kremy na trądzik Jest 5 produktów.

Aktywne filtry