Kremy na przebarwienia

Kremy na przebarwienia. Różnego typu plamy i plamki, hiperpigmentacje, przebarwienia potrądzikowe, plamy starcze, przebarwienia słoneczne to niedoskonałości, z którymi zmaga się wiele osób. W walce z takim problemami z pewnością przyda się krem o lekkiej konsystencji i przyjaznym składzie, między innymi z kwasem glikolowym, witaminą C. 

Kremy na przebarwienia - szeroka oferta. W Dottore dostępne są kremy, które umożliwiają redukcję przebarwień, ujednolicą koloryt skóry, odżywiają ją i sprawiają, że będzie wyglądać zdrowiej i młodziej. Proponujemy zarówno kremy do skóry mieszanej, suchej, wrażliwej, naczynkowej, przeznaczone do stosowania na dzień i na noc, jak również wyłącznie na noc. W razie problemów z wyborem, służymy pomocą!

Jak zredukować przebarwienia skórne?

Kto powiedział, że przebarwień skórnych nie można się pozbyć? W dottore skutecznie walczymy z różnymi niedoskonałościami skóry, w tym także z przebarwieniami. Zespół naszych lekarzy i farmaceutów dba o to, by kremy wyrównały koloryt skóry, zredukowały różnego typu przebarwienia, przywróciły skórze blask i zdrowy wygląd.

Skóra bez przebarwień? To możliwe z naszym kremem!

Oprócz standardowej pielęgnacji, warto też pamiętać o ochronie skóry. Prosta czynność ‒ stosowanie kremu z filtrem, przyniesie dużą poprawę kondycji skóry, ochroni nas przed przebarwieniami słonecznymi. Taki krem powinniśmy stosować o każdej porze roku, również jesienią i zimą. U nas kupisz dobry krem na przebarwienia w atrakcyjnej cenie o wysokiej jakości.

Kremy na przebarwienia Jest 8 produktów.

Aktywne filtry