Kremy na powieki

Delikatne Kremy na powieki od Dottore. Skóra powiek oraz otaczająca oczy jest bardzo cienka i delikatna, wymaga więc szczególnej pielęgnacji. Tylko codzienna troska umożliwi redukcję oznak upływającego czasu oraz ochroni przed działaniem smogu i innych zanieczyszczeń powietrza.

Odżywienie skóry powiek. Kremy pod oczy i na powieki Dottore powstały z największą troską o prawidłową pielęgnację. Znajdujące się w składzie zamknięta w liposomach woda lodowcowa zapewni głębokie nawilżenie warstw naskórka, eyeseryl zminimalizuje obrzęk, a masło Shea zapewni ochronę przed podrażnieniami i przesuszeniem. Regularne stosowanie kremu sprawi, że cienie i worki znikną, powieka będzie optycznie uniesiona, a skóra odświeżona i nawilżona. 

Skóra powiek - pielęgnacja 

Grubość skóry powiek wynosi zaledwie 0,5 mm. Skóra w tych okolicach ma słabsze krążenie krwi oraz limfy, jest bardzo delikatna i w szczególności narażona na działanie szkodliwych czynników. Ważne więc, by pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji oraz ochronie. 

Skóra powiek i wokół oczu - niedoskonałości 

Skóra powiek ochrania gałki oczne, każdego dnia jest narażona na działanie szkodliwych czynników, między innymi takich, jak wiatr, dym i alergeny. Negatywny wpływ na kondycję powiek mogą mieć także takie czynniki, jak:

  1. zła dieta
  2. brak snu i odpoczynku
  3. choroby 
  4. alergie 

Brak odpowiedniej pielęgnacji może poskutkować takimi niedoskonałościami, jak opadająca skóra powiek, zmarszczki, zaczerwienienie wokół oczu, zmiany skórne, opuchlizna.