Kremy na noc z retinolem

Kremy na noc z retinolem. Zadaniem retinolu jest stymulacja procesów odnawiania komórek skóry. Retinol usuwa martwy naskórek, wygładza i odświeża skórę, a co za tym idzie sprawia, że wygląda ona młodziej i piękniej. EkoRetinol to natomiast opatentowany składnik o działaniu zbliżonym do retinolu. Kremy zawierające wspomniane składniki są doskonałym rozwiązaniem w przypadku nocnej pielęgnacji skóry ‒ w nocy skóra najintensywniej oczyszcza się z toksyn, a podziały komórkowe przebiegają aż 10 razy szybszej niż w dzień. 

Kremy z retinolem ‒ nasza oferta. Proponujemy zarówno kremy do twarzy, jak również kremy do pielęgnacji skóry wokół oczu. Dostępne są kremy zawierające w składzie retinol ‒ wskazany dla osób, które nie stosowały wcześniej kremu ze wspomnianą substancją,  jak również kremy zawierające zarówno retinol, jak i eko retinol.

Noc ‒ odpoczynek dla skóry 

 Dlaczego nocną porą w szczególności powinniśmy troszczyć się o stan skóry? Już wyjaśniamy! W nocy procesy regeneracyjne przebiegają najintensywniej. Skóra nie jest narażona na działanie szkodliwych czynników ‒ mrozu, wiatru, promieni UV, klimatyzacji czy suchego powietrza. To czas, w którym odpoczywa i oczyszcza się z toksyn.

Krem na noc ‒ dlaczego jest ważny?

Odpowiednio dobrana kuracja na noc zapewni stymulację procesów naprawczych i nawilżających, wyciszy skórę i odżywi ją. Zniweluje też skutki działania negatywnych czynników, na które skóra narażona jest w ciągu dnia.

Dzięki temu rano nasza cera będzie wypoczęta i pełna blasku, a to z pewnością poskutkuje dobrym samopoczuciem. 

Kremy na noc z retinolem Jest 3 produktów.

Aktywne filtry