Kremy na noc

Kuracja na noc ‒ dlaczego jest tak istotna? Regeneracja komórek najintensywniej przebiega między 23:00 a 4:00 nad ranem. W tym czasie skóra oczyszcza się z toksyn, podziały komórkowe przebiegają 10 razy szybszej niż w dzień, a komórki są lepiej dotlenione. Właśnie dlatego tak istotne jest, by w nocy stosować kremy zawierające składniki aktywne, stymulujące procesy naprawcze, regenerujące i odmładzające.

Pielęgnacja skóry z różnymi potrzebami. W ofercie Dottore dostępne są kremy na noc przeznaczone do skóry z różnymi niedoskonałościami i potrzebami. Proponujemy wygładzające kremy do skóry wrażliwej, intensywnie odmładzające kremy z 12% kwasem glikolowym czy intensywnie przeciwzmarszczkowe serum z 6% witaminą C i L-argininą.

Kremy dla kobiet ceniących jakość. Kremy na noc opracowane zostały z myślą o wymagających kobietach, ceniących wysoką jakość kosmetyków. Cała produkcja kremów odbywa się w Polsce, w oparciu o unikalne receptury, z wykorzystaniem wyselekcjonowanych składników aktywnych i surowców pochodzących z całego świata. Masz problem z wyborem odpowiedniego kremu na noc? Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy!

Kremy na noc Jest 6 produktów.

Aktywne filtry