Kremy na kurze łapki

Kremy na kurze łapki - Kurze łapki to zmarszczki znajdujące się w okolicach kącików oczu. Są to zmarszczki mimiczne, które pojawiają się po około 25 roku życia, stanowiące jedne z pierwszych oznak starzenia skóry. W jaki sposób dbać o skórę we wspomnianych obszarach i zredukować oznaki upływającego czasu? Tutaj duże znaczenie ma odpowiednia pielęgnacja. 

Kurze łapki pielęgnacja - W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kremów na kurze łapki ‒ takich, które odżywią skórę i zapewnią jej odpowiednie nawilżenie. Wyselekcjonowane składniki wygładzą bruzdy i zmarszczki, redukują cienie i worki pod oczami, a co więcej chronią skórę przed niekorzystnymi czynnikami, na przykład przed zanieczyszczeniami środowiska czy klimatyzacją.

Kurze łapki - jak powstają? Jaki krem wybrać?

Kurze łapki są skutkiem częstego zagniatania delikatnej skóry ‒ mamy z tym do czynienia, gdy śmiejemy się, płaczemy, wyrażamy emocje. Niestety, wraz ze starzeniem się organizmu, zmniejsza się produkcja kolagenu, a to sprawia, że kurze łapki stają się głębsze i bardziej widoczne. W efekcie czujemy się starzej i mniej atrakcyjnie. 

Jak zapobiegać kurzym łapkom? Na pewno dobry krem

Jak zapobiegać kurzym łapkom? Tutaj dużą rolę odgrywa staranna pielęgnacja. Krem pod oczy zapewni odpowiedni poziom nawilżenia, wygładzi zmarszczki, odżywi skórę.

Warto też zadbać o ochronę skóry przed smogiem, promieniami UV czy Blue Light. Krem przeciwzmarszczkowy, który nie tylko wygładzi skórę, ale też ochroni ją przed szkodliwymi czynnikami, będzie na wagę złota. Dobrze też zaopatrzyć się w krem pod oczy na noc. Taki kosmetyk pobudzi regenerację skóry i zniweluje skutki działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. 

Kremy na kurze łapki Jest 2 produktów.

Aktywne filtry