Kremy na jesień

Kremy na jesień. Prawidłowa pielęgnacja skóry ważna jest o każdej porze roku, również jesienią. Krem, który złagodzi skutki częstych zmian temperatury ‒ przegrzania spowodowanego przebywaniem w ogrzewanych pomieszczeniach oraz szybkiego schłodzenia, z jakim do czynienia mamy po wyjściu na zewnątrz, ochroni cerę przed negatywnym działaniem promieniowania UV, odżywi ją i nawilży to priorytet w codziennej pielęgnacji. 

Kremy na jesień ‒ szeroka oferta. Proponujemy kremy na jesień, które ochronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a co więcej, doskonale sprawdzą się w walce z takimi niedoskonałościami, jak zmarszczki, przebarwienia, utrata elastyczności, trądziki, nadmierne przesuszanie skóry. Oferujemy także jesienne kremy na noc. To właśnie w nocy procesy regeneracyjne przebiegają najintensywniej. Stosowanie kremów, które zawierają aktywne, stymulujące procesy naprawcze, regenerujące i odmładzające jest wysoce zalecane.

Kremy na jesień Jest 7 produktów.

Aktywne filtry

Novo

Intensywnie odmładzający krem na noc z 8% kwasem glikolowym

WSKAZANIA starzenie się skóry, skóra szara i zmęczona, z objawami fotostarzenia, nierównomierny koloryt skóry, konieczność poprawy gęstości skóry....

178,05 zł