Kremy na jesień

Kremy na jesień. Prawidłowa pielęgnacja skóry ważna jest o każdej porze roku, również jesienią. Krem, który złagodzi skutki częstych zmian temperatury ‒ przegrzania spowodowanego przebywaniem w ogrzewanych pomieszczeniach oraz szybkiego schłodzenia, z jakim do czynienia mamy po wyjściu na zewnątrz, ochroni cerę przed negatywnym działaniem promieniowania UV, odżywi ją i nawilży to priorytet w codziennej pielęgnacji. 

Kremy na jesień ‒ szeroka oferta. Proponujemy kremy na jesień, które ochronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a co więcej, doskonale sprawdzą się w walce z takimi niedoskonałościami, jak zmarszczki, przebarwienia, utrata elastyczności, trądziki, nadmierne przesuszanie skóry. Oferujemy także jesienne kremy na noc. To właśnie w nocy procesy regeneracyjne przebiegają najintensywniej. Stosowanie kremów, które zawierają aktywne, stymulujące procesy naprawcze, regenerujące i odmładzające jest wysoce zalecane.

Jak szybko poprawić kondycję skóry jesienią?

Chłodny wiatr, deszcz, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach sprawiają, że nasza skóra jest podrażniona, sucha i pozbawiona blasku. Co zrobić, aby poprawić stan cery jesienną porą? Wystarczy pamiętać o kilku kwestiach.

W teorii każdy wie, jak ważny jest dobór kosmetyków, w praktyce większość używa źle dobranych i nieodpowiednich do pory roku kremów. Jesienią powinniśmy zapewnić skórze ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, stosować kosmetyki, które zapobiegną utracie wody z naskórka, będą stymulować procesy regeneracyjne, zredukują podrażnienia. Warto więc sięgnąć po kremy o bogatej konsystencji, zawierające w składzie witaminę C, ektoinę, masło Shea, olej jojoba.

Kosmeceutyki, które odejmą Ci lat

Twoja skóra może wyglądać pięknie ‒ bez względu na to, ile masz lat, porę roku i niedoskonałości, z  jakimi się zmagasz.  Wystarczy, że otoczysz ją troską. Delikatne, ale dokładne oczyszczanie, pielęgnacja okolic oczu, stosowanie kremów dobranych do potrzeb skóry, (najlepiej osobnego na dzień i na noc), to krok w stronę młodszego wyglądu.

Aby ustrzec się przed fotostarzeniem, konieczne jest też  stosowanie kremów  filtrem - o każdej porze roku, również jesienią. Tutaj doskonale sprawdzi się City Sun.

Kremy na jesień Jest 13 produktów.

Aktywne filtry