Kremy na cienie pod oczami

Kremy na cienie pod oczami. Opuchlizna pod oczami może być spowodowana uwarunkowaniami genetycznymi, ale też stanowić skutek przemęczenia, złej diety czy stresu. Bez względu na przyczynę, podkrążone oczy wyglądają nieestetycznie i sprawiają, że wyglądamy starzej. Jak temu zapobiec? Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią pielęgnację. 

Redukcja cieni pod oczami. Odpowiednio dobrany krem odżywi skórę, zredukuje cienie i opuchliznę oraz sprawi, że spojrzenie odzyska blask. W naszej ofercie dostępne są kremy zawierające w składzie wyselekcjonowane składniki, między innymi liposomalną wodę lodowcową, masło Shea czy eyeseryl. Wspomniane substancje zadziałają skutecznie, zapewnią prawidłową pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu i sprawią, że zyskamy młodszy wygląd. 

Cienie pod oczami ‒ przyczyny 

Cienie i sińce pod oczami wyglądają nieestetycznie i dodają lat. Jakie są najczęstsze przyczyny takich niedoskonałości? Tutaj wymienić możemy: 

  1. zmęczenie
  2. brak snu 
  3. nadmierny stres 
  4. uwarunkowania genetyczne 
  5. efekt uboczny działania przyjmowanych leków 
  6. alergia
  7. choroby: cukrzyca, zaburzenia krążenia krwi, zaburzenia pracy wątroby
  8. nadciśnienie 

Cienie pod oczami - jak z nimi walczyć? 

Skóra wokół oczu zawiera niewielką ilość tkanki podskórnej, pozbawiona jest gruczołów potowych, a gruczoły łojowe występują w bardzo niewielkiej ilości. Wszystko to sprawia, że jest bardzo wrażliwa. Wystarczą nieprzespana noc czy zła dieta i pod oczami pojawią się sine lub sino-zółte sińce.

W jaki sposób zredukować cienie pod oczami? Niezwykle pomocne będą wysokiej jakości kosmetyki. Krem pod oczy zapewni dogłębne nawilżenie i odżywi delikatną skórę, a co więcej, sprawi, że będzie rozświetlona i pełna blasku. Warto też zadać o ochronę skóry przed smogiem, zanieczyszczeniami, szkodliwym działaniem klimatyzacji. Pielęgnacja w połączeniu z ochroną z pewnością poskutkują pięknym spojrzeniem. 

Dobry krem na podkrążone oczy

Krem pod oczy Dottore to najlepszy sposób na pozbycie się kłopotliwych cieni pod oczami. Lekka, kremowa konsystencja kremu doskonale nawilża i wygładza skórę, a jego formuła pomaga zmniejszyć opuchliznę i rozjaśnić cienie pod oczami.

Krem na cienie pod oczami od Dottore

Krem na cienie pod oczami Dottore to unikalna i innowacyjna formuła, która pomaga zmniejszyć widoczność cieni i opuchlizny. Wzbogacony jest witaminami i minerałami, które pomagają odżywić skórę i przywrócić jej naturalne zdrowie.

Tagi kategorii: kosmetyki na cienie pod oczami, krem pod oczy na sińce, worki pod oczami krem, co na sińce pod oczami, krem pod oczy na cienie

Kremy na cienie pod oczami Jest 4 produktów.