Kremy do skóry suchej

Kremy do skóry suchej. Skóra sucha jest szorstka, matowa, pozbawiona blasku. W przypadku wspomnianego typu cery do czynienia mamy z łuszczeniem oraz niekomfortowym uczuciem ściągnięcia. Aby pozbyć się wspomnianych niedoskonałości, konieczna jest regularna pielęgnacja, w której uwzględniony zostanie bogaty w składniki aktywne krem.

Ponadto do suchości i odwodnienia skóry przyczyniają się smog, promieniowanie UV, klimatyzacja, dobrze więc zaopatrzyć się w kosmetyk, który zabezpieczy skórę przed szkodliwymi czynnikami. Nawilżenie i odżywienie skóry suchej. Kremy przeznaczone do skóry suchej, zawierające w składzie zamkniętą w liposomach wodę lodowcową, nawilżą i odżywią skórę. Dzięki temu cera odzyska blask, będzie bardziej elastyczna i gładka. Życzymy udanych zakupów! 

Pielęgnacja skóry suchej w dzień 

Skóra sucha wymaga troskliwej pielęgnacji. W terapii powinniśmy uwzględnić  kosmetyki, które przywrócą optymalny poziom nawilżenia. Ważne jest także, aby zabezpieczyć cerę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Właśnie dlatego, oprócz kremu na dzień i na noc, dobrze pamiętać o kremie chroniącym przed promieniowaniem UV, blue light czy smogiem. 

Pielęgnacja skóry suchej w nocy 

Bardzo ważna jest nocna pielęgnacja. Po oczyszczeniu skóry wrażliwej warto nałożyć krem przeznaczony do stosowania wyłącznie na noc. Wyselekcjonowane składniki aktywne będą stymulować procesy nawilżające, naprawcze, regenerujące. Zredukują skutki działania szkodliwych czynników zewnętrznych, sprawią, że skóra odpocznie, a rano będzie wyglądać zdrowo i pięknie. 

Dobry krem do suchej skóry

Szukasz kremu dla swojej suchej skóry? Nie szukaj dalej, niż Dobry krem do skóry suchej od Dottore! Ten nowy, rewolucyjny krem został opracowany na bazie dedykowanych składników, które pomagają leczyć i koić Twoją skórę. Przy regularnym stosowaniu zauważysz zauważalną różnicę w wyglądzie i zdrowiu Twojej skóry. Zatem śmiało, pozwól sobie na odrobinę tak potrzebnego czasu dla siebie i pożegnaj się z suchą skórą na zawsze!

Świetny krem do cery wrażliwej i suchej

Szukasz kremu do pielęgnacji skóry, który jednocześnie będzie koił i chronił Twoją suchą, wrażliwą skórę? Nie szukaj dalej niż wspaniały krem Dottore do skóry wrażliwej i suchej!

Ta bogata, kremowa formuła jest nietłusta i szybko się wchłania, natychmiast zapewniając nawilżenie i ulgę zranionej skórze. Codzienne stosowanie naszego kremu do skóry wrażliwej pomoże chronić ją przed wysuszającym działaniem wiatru i pogody, a także innymi czynnikami środowiskowymi. Jednak nasz krem do skóry wrażliwej to coś więcej niż zwykły środek nawilżający; zawiera on również wyjątkowe składniki, które łagodzą i koją podrażnioną skórę.

Tagi kategorii: krem do bardzo suchej skóry, do twarzy, skóra wrażliwa, pielęgnacja skóry, krem do zrogowaciałej skóry

Kremy do skóry suchej Jest 19 produktów.

Aktywne filtry