Dottore Sacha Butter Wyborem Roku 2015 Magazynu LNE!

W każdym z wydań magazynu LNE, w zakładce „Przetestowaliśmy”, publikowane są opinie dotyczące kosmetyków i produktów, które redakcja przetestowała na własnej skórze. Spośród prawie 40 kosmetyków i produktów przetestowanych w roku 2015, LNE wskazuje 10 najlepszych, przyznając im tytuł „Wybór Roku 2015 Magazynu LNE” w jednej z 7 kategorii.

W kategorii „Pielęgnacja ciała” Magazyn jako laureata wskazał produkt marki Dottore - Sacha Butter mango-papaya. Bardzo dziękujemy za otrzymane wyróżnienie, które po raz kolejny pokazuje, że nasze masło jest bezkonkurencyjne. Przypominamy, że oprócz wyróżnienia przez miesięcznik LNE, w roku 2015 Sacha Butter był jeszcze dwukrotnie nagradzany - w październiku, gdy odmiana GLAM otrzymała tytuł InStyle Best Beauty Buys 2015 (więcej można przeczytać tutaj - kliknij w link) oraz w kwietniu 2015, gdy głosami internautów został wybrany laureatem nagrody GLAMMIES 2015 w kategorii „NAJLEPSZY KOSMETYK EKO” (więcej można przeczytać tutaj - kliknij w link).

Zapraszamy również do lektury testu, który zaważył o przyznaniu nam tytułu Wyboru Roku 2015 Miesięcznika LNE (kliknij w link).

LNE to magazyn o tematyce kosmetyki i kosmetologii profesjonalnej, wydawany w cyklu dwumiesięcznym. Jego główne działy to: medycyna estetyczna, healthy aging, biznes i edukacja, kosmetologia w praktyce, trychologia, masaż & spa, makijaż, manicure i podologia. Czasopismo jest skierowane do kosmetyczek i kosmetologów, managerów gabinetów kosmetycznych i spa oraz do osób profesjonalnie interesujących się kosmetyką i kosmetologią. LNE to źródło wiedzy i inspiracji, które od ponad 20 lat edukuje i wyznacza kierunki rozwoju rynku branży beauty w Polsce. Magazyn jest tworzony we współpracy z ekspertami i specjalistami z kraju i z zagranicy. 

  • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!