Szybki termin realizacji zamówienia

Przesyłki z produktami wysyłane z reguły do 2 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia skrócił się do minimum. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz do paczkomatów InPost.
Przesyłki wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej i wymagają podpisu przy odbiorze. Jeśli zawnioskują Państwo o przesyłkę specjalną np. do godz. 9. lub 12. - zostaną doliczone dodatkowe opłaty zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej. Przesyłki posiadają numer śledzenia umożliwiający podgląd ich stanu online.

Darmowa dostawa

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniem klientów dlatego dostawa w sklepie dottore cosmeceutici na terenie Polski jest darmowa przy zakupach powyżej 200 zł.

Forma dostawy

Przy realizacji zamówień współpracujemy z firmą kurierską DHL, „RUCH” S.A. (ORLEN Paczka) oraz firmą InPost w zakresie dostarczenia przesyłek do paczkomatów w całej Polsce. Firma kurierska umożliwia dostarczenie przesyłki bezpośrednio do Twojego domu lub do wybranego punktu Parcel Shop z dynamicznej mapy punktów.

Lista punktów Parcel Shop dostępna tutaj.
Lista punktów ORLEN Paczka dostępna tutaj.
Lista punktów Paczkomat Inpost dostępna tutaj.

Bezpieczeństwo przesyłki

Wszystkie zamówienia pakowane są w wysokiej jakości tekturowe pudełka zapewniające ochronę produktu przed zniszczeniem. Dodatkowo wolna przestrzeń jest wypełniona biodegradowalnymi wypełniaczami. Wystarczy polać je wodą i się rozpuszczają. Są bezpieczne dla środowiska.

Dokładny regulamin sklepu znajduje się po tym linkiem: regulamin sklepu internetowego.