C-flush cream RICH nominowany do Glammies 2016!

Z przyjemnością informujemy, że produkt marki dottore, C-glush cream RICH, został nominowany do prestiżowej nagrody Glammies 2016 przyznawanej przez miesięcznik Glamour oraz internautów. Zachęcamy do głosowania na nasz produkt i przypominamy, że każdy może oddać AŻ 5 GŁOSÓW DZIENNIE (również na ten sam produkt)! Głosować można TUTAJ.

CZYM JEST NAGRODA GLAMMIES?

Glammies to pierwszy urodowy plebiscyt magazynu Glamour, który nagradza te kosmetyki, które czytelniczki naprawdę pokochały przez ostatni rok. Decyzja o tym, kto otrzyma nagrodę, zależy od czytelniczek - laureat jest wyłaniany w drodze głosowania internetowego. Wyniki zostaną ogłoszone w magazynie Glamour oraz na stronie miesięcznika. Zwycięzcy otrzymają tytuł Glammies 2016, a dodatkowo 20 osób, które ciekawie uzasadnią swój wybór, miesięcznik nagrodzi jednym z atrakcyjnych zestawów kosmetyków.

JAK PRZEBIEGA GŁOSOWANIE?

Spośród nadesłanych zgłoszeń w 20 kategoriach, redakcja wybiera te z nich, które poprzez przyznaną nominację otrzymują możliwość ubiegania się o głosy czytelniczek. Następnie od 21 stycznia do 17 lutego czytelniczki, za pomocą internetu głosują na swoich faworytów. W każdej kategorii kosmetyk, który uzbiera najwięcej głosów otrzymuje tytuł Glammies 2016.

JAK GŁOSOWAĆ ZA POMOCĄ INTERNETU?

Głosowanie internetowe jest bezpłatne. Aby zagłosować przez internet, należy wejść na stronę http://www.glamour.pl/glammies/najlepszy-kosmetyk-odmladzajacy-1 (kliknij w link) i przy produkcie dottore C-flush cream RICH kliknąć przycisk "zagłosuj". Następnie należy zalogować się za pomocą danych swojego konta na portalu Facebook. Następnie można (lecz nie trzeba) wpisać krótkie uzasadnienie swojego wyboru. W przycisk "zagłosuj" można kliknąć aż 5 RAZY DZIENNIE, a samą operację głosowania MOŻNA POWTARZAĆ CODZIENNIE. Głosować można do 17 lutego 2016 r.  

  • Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą!